Gwiazdy

Magda Gessler pokazała narzeczoną swojego syna. Fani: "Cudowna rodzinka"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Tadeusz Müller, Magda Gessler

Magda Gessler jest niezwykle zapracowaną, ale i rodzinną osobą, która każdą wolną chwilę poświęca swoim najbliższym. Tym razem restauratorka pochwaliła się czasem spędzonym z synem i jego partnerką. Zobaczcie, jak wygląda narzeczona Tadeusza Müllera.

Związek Tadeusza Müllera

Tadeusz Müller jest synem Magdy Gessler z Volkhartem Müllerem, o którym restauratorka mówi, że był jej największą miłością. Mężczyzna pracował jako korespondent tygodnika "Der Spiegel" w Madrycie, jednak niestety zmarł w 1987 roku, cztery lata po narodzinach Tadeusza. Później jego ojczymem został Piotr Gessler, który wychował go wraz z gwiazdą TVN-u.

Dziś 38-letni Tadeusz ma już za sobą długi związek. Przez 13 lat jego partnerką była Blanka Zawada, lecz para ostatecznie się rozstała. Kucharz jednak zakochał się po raz kolejny. Na początku czerwca media obiegły informacje, że oświadczył się swojej dziewczynie podczas wakacji na Majorce. Małgorzata Downar (nazywana Jagodą) od lat związana jest z show-biznesem, ponieważ prowadzi agencję "WeGrowth", która - jak czytamy na stronie internetowej firmy - "powstała z pasji do efektywnego zarządzania biznesem". Miała okazję pracować z kilkoma influencerkami i projektantkami.

- Tadeusz jest szczęśliwie zakochany, Jagoda też. Patrzeć na nich to wielka przyjemność. (...) Tadek nigdy nie udaje, to chyba jest TO. Zresztą znalazł fantastyczną partnerkę - bardzo odpowiedzialną i chyba mu na takiej kobiecie zależało: z fantazją i z dużym biustem, tak jak ja - mówiła Magda Gessler w rozmowie z portalem internetowym Dzień Dobry TVN.

Magda Gessler na rodzinnej kolacji

Widać, że Magda Gessler w pełni akceptuje relację swojego syna i pała sympatią do jego narzeczonej. Okazuje się, że lubią także spędzać razem czas. Restauratorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z Tadeuszem i Jagodą. Wspólnie przesiadywali w popularnej wśród gwiazd restauracji.

- Takich wieczorów ostatnio jest za mało. Było CUDOWNIE #tadeuszmuller #flamingbistro #ninesrestaurant #nines #miłość #rodzina #narzeczona #fiance #rozmowy #wieczór #miło - napisała Magda Gessler na Instagramie.

Ich wspólne ujęcie zachwyciło internautów. Pisali: "Piękna fotka", "Cudowni", "Madziu piękne zdjęcie", "Ładnie, pozytywnie" czy "Cudowna rodzinka". Zgadzacie się z nimi?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Magda Gessler skomentowała zaręczyny swojego syna

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości