Gwiazdy

Łukasz Wasilewski z "Top Model" wydał singiel. "To pasja, która w pewnym sensie trzyma mnie przy życiu"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Reporter:
Daria Pacańska
Łukasz Wasilewski nagrał singiel

Łukasz Wasilewski zdobył popularność dzięki udziałowi w 10. edycji programu "Top Model". Niebanalna uroda i ciekawa osobowość przyniosła mu sympatię widzów i jurorów. Jak sam podkreślał, ma naturę buntownika, a obok modelingu jego pasją jest muzyka.

Łukasz Wasilewski wydał singiel

Łukasz Wasilewski pochodzi z Helu, jednak na stałe zadomowił się w Łodzi. 21-letni uczestnik "Top Model" nie ukrywał, że ma za sobą trudny okres: zmagał się z uzależnieniem od narkotyków, jednak od 3 lat jest trzeźwym narkomanem i jak sam podreśla, teraz może "ćpać życie". Na co dzień pracuje w sklepie muzycznym oraz gra na kilku instrumentach. Teraz zrobił kolejny krok w realizacji swoich muzycznych marzeń. Światło dzienne właśnie ujrzał jego pierwszy singiel zatytułowany "Ona". Kawałek powstał we współpracy z zespołem Black Radio.

- Moja przygoda z muzyką zaczęła się, gdy chodziłem jeszcze do podstawówki - wyznał w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl. - Takim zapalnikiem był moment, kiedy mój tata w samochodzie puścił swoją starą składankę. Wtedy po raz pierwszy usłyszałem muzykę rockową, od razu ją pokochałem i tak już zostało. Nie lubię ograniczać się do jednego gatunku muzycznego. Tak w zasadzie to słucham wszystkiego po trochu, ale najbliższa mojemu sercu jest muzyka oscylująca wokół rocka - dodał.

Jak sam przyznaje, pomysł na utwór zrodził się dość spontanicznie.

- Pewnego dnia natchnęła mnie wena, złapałem gitarę i narodził się pomysł na numer - zdradził. - Ciągle jednak czułem, że czegoś brakuje. Wtedy pojawił się Dawid Wajszczyk, który od razu załapał o co mi chodzi i wyciągnął tę piosenkę na zupełnie inny poziom. Pomysł na klip narodził się w drodze do studia i myśląc o tytułowej dziewczynie od razu stwierdziliśmy, że Olga Kleczkowska byłaby idealna do tej roli dzięki swojej charyzmie i nietypowej, charakterystycznej urodzie. Zależało nam na tym, by klip był dość prosty i opowiadał historię przedstawioną w tekście. Tytułowa ona musiała być świetnie odwzorowana i to się udało dzięki Oldze. Wszystko działo się szybko i nie mieliśmy dużego budżetu, ale z Olgą złapaliśmy bardzo fajny vibe i mamy naprawdę super kontakt. Bardzo się ucieszyłem, gdy zgodziła się nam pomóc i zagrać w klipie. Całość nagraliśmy w jeden bardzo długi i intensywny dzień. 

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Łukasz Wasilewski o modelingu

Realizacja muzycznych planów nie oznacza porzucenie kariery przed obiektywem.

Wielki finał 10. Edycji „Top Model” za nami
Wielki finał 10. Edycji „Top Model” za nami Źródło: Dzień Dobry TVN

- Planuję łączyć pracę w modelingu z muzyką. Te dwa światy są ze sobą mocno związane. Jednak bardziej postrzegam to jako pasję aniżeli pracę - zaznaczył i dodał, że marzy o wydaniu całej płyty. - Niestety muzyka to drogie hobby, ale jeśli świat będzie sprzyjać, to na pewno coś jeszcze się ukaże. Bardzo chętnie nagrałbym album, bo mam mnóstwo pomysłów na piosenki i przy okazji singla „Ona” udało mi się poznać wspaniałych muzyków i producenta Michała Wasyla, ludzi z którymi chciałbym współpracować w przyszłości - podsumował.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Magda Rogacka / Archiwum Łukasza Wasilewskiego

Pozostałe wiadomości