Plejada gwiazd na premierze "Listów do M. 5". Karolak, Dygant i Popławska opowiedzieli o swoich świętach

Autor:
Nastazja
Bloch
Uroczysta premiera "Listów do M."
Uroczysta premiera "Listów do M."Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Na początku listopada miała miejsce uroczysta premiera 5. części "Listów do M.". W kinie zjawili się znani i lubiani, a Kinga Burzyńska postanowiła zapytać ich o nadchodzące święta. Gdzie i z kim je spędzą?

Święta w domach gwiazd

Tegoroczne święta nie mogłyby się odbyć bez kolejnej części kultowego filmu "Listy do M". Już niebawem będziemy mogli śledzić dalsze losy dobrze znanych nam bohaterów. Jak aktorzy obchodzą Boże Narodzenie prywatnie?

- W te święta postanowiłem zrobić cały zjazd rodzinny. Rodziny, która się często nie cierpi, która nie do końca się regularnie ze sobą kontaktuje. W obliczu upływających lat okazuje się, że szkoda życia na niesnaski. Mam taki plan, żeby w drugi dzień świąt zrobić taki zjazd rodzinny z seniorami – powiedział Tomasz Karolak.

Święta w gronie rodzinnym spędza także Agnieszka Dygant. Jak przyznała, zbiera wszystkich bliskich i wspólnie celebruje magiczne chwile.

- Nie ukrywam, że my też wszyscy lubimy gotować, nic nie kupujemy gotowego. Wszystko jest ukręcane, mieszane i gotowane – powiedziała Agnieszka Dygant.

Wiadomo, że z rodziną to najlepiej na zdjęciu. Są różne historie, ja mam fajną rodzinę, jestem z niej dumna. Za każdym razem, gdy jest okazja się spotkać, to cieszę się na spotkanie z nimi. U mnie gotuje partner, robi barszcz i inne potrawy. Część mama, ja to zjadam i gustuję

Święty Mikołaj istnieje

Kinga Burzyńska zapytała gwiazdy kina o historie związane ze świętym Mikołajem. Piotr Adamczyk przypomniał sobie czasy dzieciństwa.

- Żyłem w takich czasach, że Mikołaj nie spełniał życzeń i wszystko szło na kryzys. Pamiętam święta, gdy dostałem trzy takie same samochody, bo takie tylko były w sklepach.

- Henryk (syn) wierzy w świętego Mikołaja. Nie zabierajmy dzieciom tej magii świąt, to jest coś fantastycznego. My już trochę zapomnieliśmy o tym, co jest ważne, a listy i dzieci nam o tym przypominają - podsumował Mateusz Banasiuk.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości