Gwiazdy

Leon Myszkowski jest DJ-em. Jak rozwija się jego kariera? "Zaczynałem na dyskotekach szkolnych"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Leon Myszkowski

Leon Myszkowski rozwija karierę, spełniając się w roli DJ-a. Młody producent muzyki klubowej stworzył nowy kawałek we współpracy z matką. Jak układa sobie życie prywatne? Czy jego dziewczyna wiedziała, kim jest Justyna Steczkowska? 21-latek w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl odniósł się do sporej różnicy wieku, która dzieli go z partnerką.

Leon Myszkowski połączył muzyczne siły z Justyną Steczkowską

Wydał książkę kucharską, brał udział w pokazach mody, działał jako youtuber, pracuje jako agent nieruchomości, trenuje tajski boks i rozwija się w charakterze DJ-a. Leon Myszkowski nie narzeka na brak zainteresowań i nudę. W ostatnim czasie pracował nad nowym projektem, którego częścią jest jego mama. Justyna Steczkowska nagrała wokale do premierowego kawałka syna.

- Razem z moim przyjacielem Michałem, który też jest DJ-em, zaczęliśmy wydawać klubowe utwory. To była naturalna kolej rzeczy. W pewnym momencie pomyśleliśmy, że fajnie byłoby wyprodukować lżejszy utwór, który będzie idealny na lato. Zaprosiłem mamę do współpracy i chociaż to nie jej klimat muzyki, zgodziła się, twierdząc, że "z miłości do swoich dzieci zrobi wszystko" - wyjaśnił Leon Myszkowski w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl.

Syn popularnej wokalistki rozpoczął przygodę z DJ-ką już kilka lat temu i do tej pory konsekwentnie rozwija swoje umiejętności. Nabył odpowiednie doświadczenie, dzięki któremu może wiązać przyszłość z profesjonalnym produkowaniem muzyki klubowej.

- Zacząłem grać najpierw na dyskotekach szkolnych. Potem na mikołajki dostałem sprzęt, taką małą konsolę. Na niej uczyłem się grać. Poszedłem do szkoły DJ-skiej, gdzie nauczyłem się podstaw, dostałem certyfikat. Ale same podstawy nie robią z ciebie DJ-a. Skończyłem kolejne kursy, uczyłem się na płytach winylowych. Miałem świetnych nauczycieli - przyznał.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Jak stwierdził w rozmowie z redaktorką cozatydzien.tvn.pl Aleksandrą Głowińską, dziś już nie przywiązuje wagi do zajęć, które pochłaniały jego czas w nastoletnim wieku. - Byłem młody, miałem dużo różnych wizji. Jak każdy młody człowiek szukałem siebie. W końcu znalazłem. Będę miał co opowiadać dzieciom (śmiech). Miałem kilkanaście lat, dorastałem, zastanawiałem się, co chcę robić w życiu - wspomina z perspektywy czasu.

Leon Myszkowski ma o 11 lat starszą partnerkę

Syn Justyny Steczkowskiej nie skupia się wyłącznie na sferze zawodowej. Szczęście dopisuje mu również w życiu prywatnym. Od 2020 roku jest w związku z 11 lat od siebie starszą Ksenią. Para poznała się podczas imprezy walentynkowej dla singli. Leon, by zwrócić na siebie uwagę koleżanki, okłamał ją, że ma 21 lat, choć był wówczas 19-latkiem.

- Wszyscy byliśmy samotni, więc poszliśmy się pobawić, żeby zabić to dosyć smutne i przygnębiające dla singli święto. Przyciągnęła mnie wzrokiem, podszedłem i zagadałem. (...) Kiedyś musiałem się przyznać [do wieku - przyp. red.]. Przez chwilę było niezręcznie, ale miłość wygrała - zdradził Myszkowski.

Dziś różnica wieku nie jest dla zakochanych żadnym problemem. Mówią o niej otwarcie. - Bardzo rzadko ją odczuwamy. Nie ma w związku z nią żadnych tarć - przekonuje syn Justyny Steczkowskiej. Czy partnerka wiedziała, kim jest jego mama? - Nie miała pojęcia, że jest gwiazdą. To była dla mnie wielka ulga tak naprawdę. Myślę, że dobrze, że tak wyszło - skomentował młody DJ.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości