Gwiazdy

Rok zmian Lary Gessler. "Całe życie czekałam, żeby być mamą, ale największym lękiem dziecka jest utrata rodzica"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Rok zmian Lary Gessler

Lara Gessler ma za sobą niezwykle intensywny rok. Radosne wydarzenia przeplatały się z tymi bolesnymi. Niedawno świętowała rocznicę ślubu, we wtorek odbędą się pierwsze urodziny jej córki, Neny. 27 sierpnia przeżyła jednak ogromną tragedię, śmierć taty, Piotra Gesslera.

Lara Gessler o emocjonalnym czasie w życiu

Lara Gessler pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieć o ostatnich wydarzeniach ze swojego życia. Przyznaje, że to był niezwykle wymagający dla niej czas. Jak sama mówi, to była bomba emocjonalna. Najpierw odbył się ślub z Piotrem Szelągiem, 9 dni później na świat przyszła ich córeczka, Nena. Niestety w sierpniu zmarł jej ukochany tata.

- To jest taki rok, na który w pewnym sensie całe życie czekałam. W pozytywnym i negatywnym sensie. Całe życie czekałam żeby być mamą, ale też największym lękiem dziecka jest utrata rodzica. Dla mnie mój tata, to był cały mój świat. Całe szczęście, że mam ich. Najpierw los mnie obdarzył nimi, moimi najważniejszymi, czyli Piotrem i Neną. Gdyby tego nie było, to myślę, że byłoby bardzo słabo. Jako matka, wiesz, że chcesz przede wszystkim być silna dla swojego dziecka - wyjaśniła.

Lara Gessler nie chciała, aby jej córka chłonęła negatywne emocje, dlatego dawała upust emocjom tylko wtedy, kiedy Nena spała. Cieszy się natomiast, że dziadek zdążył poznać wnuczkę.

Lara Gessler o wsparciu rodziny

Lara Gessler podkreśla, że jej ojciec był dobrym człowiekiem. Cała jej rodzina stara się celebrować więzi i mieć szacunek do własnej historii. Na pogrzebie pojawiła się także Magda Gessler, która pożegnała swojego byłego męża.

- Wydaje mi się, że kiedy odchodzi dobry człowiek, a to był to, bez względu na wszystko, przede wszystkim dobry człowiek, to nikt nie ma wątpliwości, że powinno być smutno. Obojętnie na jakim etapie życia był z nim związany. Ja uważam, że trzeba mieć duży szacunek do swoich już zrealizowanych marzeń i tego, co było dla nas ważne kiedyś, więc jeśli on był dla kogoś ważny kiedyś, to też taka osoba chciała to jakkolwiek uczcić - wyznała.

Młoda restauratorka potrzebowała też wsparcia rodziny w tym trudnym dniu, jakim był pogrzeb ojca. Stara się nie rozpaczać, bo wie, że Piotr Gessler chciał, żeby była szczęśliwa. Teraz Lara przygotowuje się do pierwszych urodzin córeczki. Uroczystość odbędzie się w najbliższym gronie rodziny i przyjaciół.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości