Gwiazdy

Kto wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego? To gwiazdy show "Prince Charming" i znany dziennikarz

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
TVN/Wojciech KurczewskiKuba Wojewódzki

W najnowszym 8. odcinku talk-show Kuby Wojewódzkiego pojawi się aż trójka gości. Na słynnej kanapie zasiądą gwiazdy nowego show "Prince Charming", czyli Aggie Lal oraz Jacek Jelonek, a obok nich pojawi się znany dziennikarz i publicysta Krzysztof Stanowski.

Kuba Wojewódzki - 8. odcinek

We wtorek, 26 października o 22.30 na antenie TVN zobaczymy kolejny odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Tym razem showman zaprosił swojego kolegę po fachu - Krzysztofa Stanowskiego. Jest znanym dziennikarzem, felietonistą, biznesmenem, a także youtuberem. Na internetowej platformie prowadzi Kanał Sportowy, na którym m.in. przeprowadza wywiady w ramach cyklu "Hejt Park".

Ponadto jego kontro na Twitterze bije rekordy popularności. Ma niespełna 400 tysięcy obserwatorów, którzy chętnie czytają i komentują jego wpisy, dotyczące bieżących spraw politycznych i społecznych w Polsce. Stanowski swoją popularność chętnie wykorzystuje w celach charytatywnych i wspiera różne organizacje i zbiórki pieniędzy.

Aggie Lal i Jacek Jelonek u Kuby Wojewódzkiego

Kolejnymi gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą Aggie Lal, prowadząca "Prince Charming", znana influencerka i podróżniczka, a także Jacek Jelonek, przystojny model, o którego względy starają się uczestnicy programu.

"Prince Charming" to pierwsze w Polsce tego rodzaju reality-show, w którym osoby homoseksualne szukają swojej drugiej połówki. Przełamuje stereotypy, porusza tematy, które dotychczas były uznawane za tabu, a także otwiera widzom oczy na ludzi nieheteronormatywnych. Z pewnością Wojewódzki nie omieszka przepytać Aggie i Jacka o szczegóły dotyczące produkcji.

- O futbolu i jego komentatorach bez tabu i klęcznika porozmawiam z @krzysztof.stanowski, a o tym dlaczego boimy się gejów z @aggie i @iamjackjelonek - zapowiedział na Instagramie Kuba.

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać?

Nowe odcinki programu można oglądać w każdy wtorek o godzinie 22.30 na antenie TVN, a także na platformie Player.pl. Tam dostępne dostępne są również dodatkowe materiały, które nie zostały wyemitowane w telewizji.

Zobacz także:

Zobacz wideo: 15 lat "Króla TVN"

15 lat "króla TVN"
Dzień Dobry TVN

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Wojciech Kurczewski

Pozostałe wiadomości