Gwiazdy

"Kuba Wojewódzki" - kto pojawi się w 7. odcinku programu? "Piękny skład"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Miłośnicy programu "Kuba Wojewódzki" z całą pewnością nie mogą narzekać na nudę. Gospodarz popularnego show troszczy się o to, by widzowie co tydzień mieli szansę wysłuchać nad wyraz ciekawych i inspirujących rozmów. Tym razem zaprosił do dyskusji aktora Jana Englerta i rapera Szczyla.

"Kuba Wojewódzki" - kto pojawi się w 7. odcinku?

Program "Kuba Wojewódzki" od lat zapewnia widzom TVN niezastąpione wrażenia. Wywiady przeprowadzane przez gospodarza show zaskakują i bawią, ale także wzruszają. Nie dziwi zatem fakt, że wiele osób z niecierpliwością oczekuje na premierowe odcinki popularnego formatu.

Ramówka TVN: wiosna 2022

Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
wideo 2/7

Jak co tydzień, Kuba Wojewódzki za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradził, kto tym razem go odwiedzi. We wtorek, 12 kwietnia br. dziennikarz po raz kolejny porozmawia z legendą polskiego teatru, kina i telewizji, Janem Englertem. Wybitny aktor to jednak niejedyny gość, który zgodził się przyjąć zaproszenie do programu. W 13. odcinku pojawi się także raper Tymoteusz Rożynek, posługujący się pseudonimem Szczyl.

Jan Englert i Szczyl w programie "Kuba Wojewódzki"

Wszystko wskazuje na to, że kolejny, 7. odcinek programu "Kuba Wojewódzki" dostarczy widzom wiele niezastąpionych emocji. Fani show z niecierpliwością oczekują na rozmowę z Janem Englertem i Tymoteuszem Rożynkiem. Świadczą o tym chociażby liczne komentarze, które pojawiły się na instagramowym profilu prowadzącego show.

- "Piękny skład", "Jan Englert, wspaniały Człowiek przez duże C, doskonały Aktor, przez duże A", "Pan Jan Englert, to klasa sama w sobie", "Szczyl jest i jest moc" - ocenili internauci.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki programu "Kuba Wojewódzki" emitowane są we wtorki o godz. 22:40 na antenie TVN, można je śledzić także za pośrednictwem platformy Player.pl. W serwisie dostępne są również poprzednie sezony popularnego formatu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: fot. TVN/Wojciech Kurczewski

Pozostałe wiadomości