Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zażartował z rezerwacji miejsc na plaży. Fani pytają: "Podtrzymujesz polską tradycję?"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki podzielił się z fanami wakacyjnym zdjęciem, które opublikował na swoim instagramowym profilu. Dziennikarz zapozował na plaży, na którą wybrał się z oryginalnym akcesorium. Dmuchany krokodyl najwyraźniej bardzo spodobał się internautom, bowiem ochoczo komentowali zabawny gadżet.

Kuba Wojewódzki na urlopie

Kuba Wojewódzki chętnie korzysta z mediów społecznościowych, a jego profil na Instagramie śledzi już ponad 1,4 mln fanów. Dziennikarz często publikuje w sieci treści związane z prowadzonym przez niego programem, ale nie stroni też od dzielenia się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Chętnie opowiada o swojej codzienności, prowokuje też wiele dyskusji na różne tematy. Tym razem opublikował zdjęcie z plaży, na którą wybrał się z oryginalnym gadżetem.

Kuba Wojewódzki na zdjęciu z wakacji

Sezon wakacyjny trwa w najlepsze, dlatego w mediach społecznościowych pojawia się wiele zdjęć gwiazd, wypoczywających w Polsce lub poza jej granicami. Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie zdjęcie w iście urlopowym klimacie. Dziennikarz zapozował na tle morza i błękitnego nieba, trzymając w ręce dmuchanego krokodyla do pływania.

Kto rano wstaje... Ten ma najlepsze miejsce

- napisał pod fotografią Kuba. Internauci natychmiast zareagowali na post, który rzeczywiście pojawił się na Instagramie już o poranku. Zgodzili się z tym, że rezerwacja miejsca na plaży rzeczywiście wymaga wczesnego wstawania. Kilku z nich zwróciło jednak uwagę, że idol nie zabrał ze sobą parawanu. Z zaangażowaniem komentowali pocztówkę z wakacji, nie zapominając o zabawnym akcencie, który pojawił się na zdjęciu.

- "Rezerwacja leżaka zamiast ręcznikiem - krokodylem", "Podtrzymujesz polską tradycję?", "Czy dmuchane krokodyle nie polują czasem na duże, dmuchane kraby?", "Ale bestia, krokodyl też fajny" - pisali obserwatorzy pod zdjęciem. Kilku z nich nawiązało do komedii napisanej przez Aleksandra Fredrę. - "Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby... i proszę! Pan ma!", "Papkinie, gdzie Klara?" - komentowali z przekorą internauci.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Nowy juror „Mam Talent!” Jan Kliment o pierwszym spotkaniu z Małgorzatą Foremniak i Agnieszką Chylińską

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości