Gwiazdy

Krystyna Janda zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc. "Ludzie, ratunku!"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
Instagram
Krystyna Janda

Krystyna Janda opublikowała w mediach społecznościowych poruszający post. Artystka przedstawiła niepokojący raport finansowy swojej fundacji, jednocześnie zwracając się do fanów o pomoc. - Ludzie, ratunku! Kupujcie bilety! - zaapelowała do swoich obserwatorów dyrektor kreatywna teatrów "Polonia" i "Och - Teatr".

Krystyna Janda o problemach finansowych

Krystyna Janda ma na swoim koncie wiele sukcesów. W jej bogatym dorobku artystycznym nie brakuje zapadających w pamięć ról teatralnych i filmowych, jak również osiągnięć związanych z reżyserskimi wyzwaniami. Artystka od lat spełnia się także jako prezes Fundacji Krystyny Jandy na Rzecz Kultury, w ramach której działają dwa teatry. Niestety organizacja przestała przynosić zyski. Opublikowany w mediach społecznościowych raport finansowy nie pozostawia co do tego żadnych wątpliwości.

- Nasze statystyki i przewidywalny deficyt. Ludzie, ratunku! Kupujcie bilety! - napisała na swoim instagramowym profilu uznana aktorka, wywołując tym samym niemałe poruszenie w sieci.

Krystyna Janda prosi fanów o pomoc

W przedstawionym przez Krystynę Jandę raporcie wyszczególniono między innymi aktualne statystyki dotyczące zarobków fundacji, liczbę spektakli w repertuarze "Teatru Polonia" i "Och - Teatru", jak również informacje o zainteresowanej nimi publiczności. Z danych wynika, że deficyt budżetowy organizacji może wynieść blisko 3 mln złotych. Nie dziwi zatem fakt, że artystka zdecydowała się poprosić o wsparcie swoich obserwatorów.

Problemy fundacji Krystyny Jandy nie pozostały obojętne internautom. Świadczy o tym chociażby imponująca liczba komentarzy, które znalazły swoje miejsce pod postem artystki. W tym miejscu warto podkreślić, że nie zabrakło w nich słów dodających otuchy, ale i zdecydowanej krytyki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości