Oskarżony o molestowanie Kevin Spacey wraca na ekrany. W jakiej produkcji zagra?

Kevin Spacey oskarżany przez ponad 20 mężczyzn o napastowanie seksualne powraca na plan zdjęciowy. Zagra w filmie Franka Nero "Mężczyzna, który rysował Boga". O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Kevin Spacey zagra w nowej produkcji

Kevin Spacey powraca na ekrany. Dwukrotny zdobywca Oscara zagra w filmie Francesco Nero "Mężczyzna, który rysował Boga".
- To historia, która będzie przedstawiała niewidomego mężczyznę, który słuchając ludzi, jest w stanie nakreślić ich portret i pewnego dnia zostaje oskarżony o pedofilię. Kevin Spacey ma wcielić się w postać detektywa badającego sprawę – wyjawił w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Kevin Spacey oskarżony o molestowanie

Wiadomość o powrocie aktora wstrząsnęła całym światem. Przypomnijmy, że w 2017 roku, kiedy Kevin Spacey był u szczytu kariery, został oskarżony o molestowanie.
– Ostatnio częściej mogliśmy go oglądać na zdjęciach z sal sądowych, bo w sumie ponad 20 mężczyzn oskarżyło go o molestowanie. Do żadnego przypadku się nie przyznał. Odpierał wszystkie zarzuty. Kiedy to wybuchło w 2017 roku, zakończono z nim zdjęcia do kultowego serialu "The House of Card" i nagle ta jego kariera runęła w gruzach, ale może jest szansa, ze ją odbuduje – przyznał Mateusz Hładki. - Żadne wyroki nie zapadły, a niektórzy wycofują te akty oskarżenia. Jak chociażby sam aktor Anthony Rapp, który oskarżył Kevina Spacey'ego o molestowanie – dodał.

Kevin Spacey - filmografia

Kevin Spacy jest nie tylko aktorem, ale i reżyser oraz producentem filmowym. Publiczność pokochała go za role w takich filmach jak: "Szkoła Buddy'ego", "Tajemnice Los Angeles", "Epidemia" czy "Siedem". W 1996 roku dostał Oscara za drugoplanową rolę w produkcji "Podejrzani", a kolejną statuetkę za główną rolę w "American Beauty".
Zobacz wideo: Kevin Spacey wraca do grania po skandalu z jego udziałem
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz Player.pl.
Zobacz także:
Autor: Dominika Czerniszewska
Reporter: Mateusz Hładki

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości