Gwiazdy

Kasia Wilk wraca na scenę. "Po pandemii niczego się nie boje"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Kasia Wilk wraca na scenę
Kasia Wilk wraca na scenęDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Kasia Wilk zaprezentowała na naszej scenie swoją wersję utworu Grzegorza Turnaua "Kolęda dla Tęczowego Boga", a także opowiedziała o planach na nadchodzący rok. "Szykuję płytę, nawiązałam współprace z genialnymi producentami".

Kasia Wilk o niesieniu pomocy

Grudzień to dla Kasi czas odrodzenia, refleksji i niesienia pomocy. Chociaż tej artystka udziela potrzebującym od dawna. Kasia bowiem od wielu lat jest ambasadorką Drużyny Szpiku. - Staram się od lat pomagać. Dawać nadzieję, dawać słońce, tę świetlistą energię, wszystko, co w sobie mamy. Uprawiam to co roku - powiedziała.   Niedawno wokalistka zainicjowała wydarzenie dla morsów. W ciągu godziny udało się uzbierać 4160 zł na Święta i prezenty dla Domu Dziecka w Antoninku pod Poznaniem. Kasia nie zapomniała także o kwestiach muzycznych. Jak przyznała, szykuje dla fanów niespodziankę.

Szykuję płytę, nawiązałam współprace z genialnymi producentami, więc ten materiał, nad którym pracowałam latami, zostanie odświeżony, powstaną też nowe, ostre rzeczy. Po pandemii niczego się nie boję

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Kasia Wilk na scenie Dzień Dobry TVN

Artystka dzień przed Wigilią zagościła w naszym programie i zaśpiewała piosenkę świąteczną "Kolęda dla Tęczowego Boga". Cover repertuaru Grzegorza Turnaua ujmuje swym tekstem, a także pozwala wyrazić trudne, lecz ważne dla społeczeństwa tematy.   - Kolęda jest o człowieczeństwie, humanitaryzmie, tolerancji, o rasizmie, o naszym kraju i nastrojach. Tekst może skłonić do wolnej interpretacji, jest bardzo dosadny. Piosenka ta jest dosłowna - powiedziała.

Kasia Wilk – „Kolęda dla tęczowego Boga”
Kasia Wilk – „Kolęda dla tęczowego Boga”Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Pozostałe wiadomości