Gwiazdy

Kasia Tusk skonsternowana. "Nie bardzo wierzyłam w to, co widzę"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Kasia Tusk odkryła, że znana marka, bez jej zgody, wykorzystała zdjęcie, które zamieściła na swojej stronie MakeLifeEasier. Blogerka modowa opublikowała w mediach społecznościowych mocny wpis. Jak potoczy się sprawa?

Kasia Tusk znana jest w sieci jako blogerka modowa. MakeLifeEasier stało się jej marką, którą córka byłego premiera tworzy już od 9 lat. Gwiazda przekuła pasję w intratny biznes.

Zdjęcie Kasi Tusk wykorzystane bez jej pozwolenia

Gwiazda często pokazuje w sieci jak mieszka. Na jej stronie znajdziemy mnóstwo zdjęć z dekoracjami, aranżacją wnętrz itp. Córka Donalda Tuska przyznała także, że lubi przeglądać strony marek, które zajmują się sprzedażą artykułów dekoracyjnych.

Ostatnio podczas zakupów online doznała zaskakującego odkrycia. Strona, na której szukała dodatków do domu, bez zgody użyła jej zdjęcia.

Gdy siedzisz sobie spokojnie na kanapie i przebierasz nóżkami na myśl o nowych świątecznych poszewkach na poduszki i świeczkach o zapachu cynamonu, ale gdy wchodzisz na stronę (nazwa znanej marki), ogarnia cię dziwne uczucie konsternacji i zdziwienia jednocześnie

- czytamy w najnowszym wpisie na profilu na Instagramie Kasi Tusk.

Przeglądałam sobie bowiem nową kampanię tej marki i wszystkie ich nowości aż natknęłam się na zdjęcie i pomyślałam: o kurczę, ale podobne to okno do mojego na tym zdjęciu. Kilka sekund intensywnej pracy neuronów, dwa mrugnięcia powiek, przysunięcie laptopa do twarzy tak, że zetknął się z moim nosem i wciąż nie bardzo wierzyłam w to, co widzę

- dodała blogerka.

Kasia Tusk po szybkiej analizie zdjęcia doszła do wniosku, że pochodzi z jej strony. Nie kryła oburzenia.

To nie jest okno podobne do mojego - pomyślałam - to JEST moje okno. Mój żywopłot, gałęzie mojej leszczyny, moje zasłony, moje niedomykające się klamki. Tylko poduszki ktoś w odpowiednim programie zamienił na te. I teraz pytanie do Was: powinnam czuć się zaszczycona czy może jednak bardziej wkurzona?

- podsumowała gwiazda.

Kasia Tusk - kto jest jej mężem? Jak ma na imię jej córka?

Kasia Tusk, jak mało kto, strzeże swojej prywatności. Blogerka od wielu lat związana jest ze Stanisławem Cudnym. W styczniu 2019 r. na świat przyszło pierwsze dziecko pary - mała Lilianka.

Zobacz też:

Kasia Tusk pokazała wnętrze swojego domu. Jej salon robi wrażenie

Kasia Tusk: "Ubrania wcale nie są istotne"

Córka Kasi Tusk znalazła się w szpitalu. Blogerka opublikowała jej zdjęcie, by poruszyć ważną kwestię

Zobacz wideo: Dzień z Kasią Tusk

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości