Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz. Para z "Top Model" zamieszkała razem!

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz z "Top Model" są parą! Oboje są zwycięzcami programu TVN - on szóstej edycji, ona siódmej. Poznali się na jednym z planów zdjęciowych. Jak potem rozkręciła się ich miłość?

Więcej: Anna Markowska z Top Model miała raka. Miała częściowo sparaliżowaną twarz

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz, zwycięzcy dwóch edycji "Top Model", są oficjalnie parą! Kasia i Patryk spotkali się na jednym z planów zdjęciowych, potem nie mieli okazji widzieć się przez jakiś czas. Wszystko zmieniło się po sesji zdjęciowej na Madagaskarze - wtedy Patryk przyśnił się Kasi...

To ja zrobiłam pierwszy krok. Napisałam do niego. To był w sumie pierwszy raz, jak w ogóle napisałam pierwsza do chłopaka. No, ale opłacało się.

-zdradziła Kasia.

Dostałem wiadomość na Instagramie. Napisała do mnie, czy mam ochotę się poznać. Pomyślałem sobie, że czemu nie. Byłem pewien, że robi to w jakimś interesie.

-dodał Patryk.

Pamiętałam z programu, że Patryk jest skromną osobą i serdeczną. Jak się kogoś nie zna, to patrzy się również na wygląd, a Patryk jest też bardzo przystojnym mężczyzną, więc pomyślałam czemu by nie zaryzykować, a nóż się dogadamy. Jest przekochanym chłopakiem i właśnie tym mnie zauroczył.

- wspomina Kasia.

Czy Kasi Patryk podobał się już wcześniej, jeszcze zanim się poznali?

Szczerze mówiąc, nie śledziłam kariery Patryka, ale gdy mi się przyśnił, obserwowałam go Instagramie i bardzo mi się podobał!

Kasia i Patryk są parą od ostatniego finału "Top Model". Była to wtedy wielka tajemnica, na szczęście teraz nie muszą się ukrywać, że są razem! Kasia i Patryk ujawnili, że są razem w walentynki, 14 lutego.

Para mieszka ze sobą od czterech miesięcy. Dla Kasi jest to pierwszy związek, w którym zamieszkała ze swoim partnerem. Jak dodała modelka, wbrew temu co często się mówi, u nich wspólne mieszkanie pozytywnie wpłynęło na ich relację.

Wiele osób zarzuca parze, że jest to jedynie chwyt marketingowy. Jednak oni temu zaprzeczają.

Ja ją bardzo kocham i nie dowierzam, że taka piękna dziewczyna może kochać mnie.

-zdradził Patryk.

Zobacz film: Jak program „Top Model” zmienia życie uczestników? Źródło: Dzień Dobry TVN
Zobacz film: Kasia i Patryk, czyli miłość zwycięzców ''Top Model''. Źródło: Dzień Dobry TVN

Więcej:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości