Gwiazdy

Wyjątkowi goście u Kuby Wojewódzkiego: "Najpiękniejsza kobieta świata i najpłodniejszy pisarz świata". O kim mowa?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Kuba Wojewódzki

Przed nami kolejny odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego. Na kanapach zasiądą goście z dwóch różnych światów, czyli Karolina Bielawska, Miss World 2021 oraz Remigiusz Mróz, pisarz. Czym zaskoczą widzów stacji TVN?

"Kuba Wojewódzki" - nowy odcinek

3 maja - jak co wtorek - ukaże się na antenie TVN premierowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Wiemy już, kto tym razem w nim zagości. W sieci pojawił się zwiastun. Sam dziennikarz postanowił przedstawić swoich gości na Instagramie.

Zobacz wideo: Ramówka TVN: wiosna 2022

Ramówka TVN: wiosna 2022

Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
wideo 2/7

Podobno prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu człowieka... Ale tak zwykle mówią brzydcy ludzie... U mnie Najpiękniejsza Kobieta Świata @karolinabielawska i Najpłodniejszy Pisarz Świata @remigiuszmroz oraz ja

Karolina Bielawska u Kuby Wojewódzkiego. Kim jest gościni?

Karolina Bielawska urodziła się w 1999 roku w Łodzi. Obroniła licencjat na Politechnice Łódzkiej na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji, a obecnie studiuje Master of Business Studies na International Faculty of Engineering tej samej uczelni. W 2019 roku wygrała konkurs piękności Miss Polonia. Natomiast cały świat usłyszał o niej w marcu br. Polka zdobyła bowiem tytuł najpiękniejszej kobiety świata. I tym samym powtórzyła sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku. 

Remigiusz Mróz gościem Kuby Wojewódzkiego

Obok Miss World 2021 na kanapie zasiądzie Remigiusz Mróz, prawnik i autor bestsellerowych książek, który został laureatem Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru w 2016 roku za powieść "Kasacja". Pisarz gościł już u "króla TVN-u", o czym przypomniał w mediach społecznościowych.

- Najwyższa pora wrócić na kozetkę do Kuby. Sezon w pełni, więc będziemy grillować. Siebie nawzajem, rzecz jasna. Oprócz tego ujawnimy, kto komu będzie płacił tantiemy i za co. A to wszystko w towarzystwie pewnej Pani, przy której wyglądamy w porywach jak dwa gobliny. Zapraszamy. Będzie trochę śmiesznie - zachęcił Remigiusz Mróz.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie oglądać?

Premierowy odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego we wtorek 3 maja o 22:40 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzysz również w serwisie player.pl.

Zobacz wideo: "Kuba Wojewódzki". Anna-Maria Sieklucka i Dawid Kubacki

"Kuba Wojewódzki". Anna-Maria Sieklucka i Dawid Kubacki
"Kuba Wojewódzki". Anna-Maria Sieklucka i Dawid Kubacki W najnowszym odcinku "Kuby Wojewódzkiego" pojawią się aktorka Anna-Maria Sieklucka oraz skoczek narciarski Dawid Kubacki. Zobacz zwiastun programu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości