Gwiazdy

"Kanapowcy 4". Metamorfozy uczestników robią wrażenie. Kto dotarł do finału?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
materiał prasowy TVN
Daniel z "Kanapowców"

Uczestnicy czwartego sezonu "Kanapowców" przez kilka miesięcy przygotowywali się do najważniejszego egzaminu - walki w formule MMA. W przedostatnim odcinku show wzięli udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, by porównać swoje dokonania i efekty metamorfozy. Który z nich schudł najwięcej? Kto nie stanie w oktagonie?

"Kanapowcy 4". Metamorfozy uczestników

Ekipa czwartej serii programu "Kanapowcy" osiągnęła grupowy sukces - łącznie schudła znacznie więcej niż bohaterowie poprzednich edycji show. Najlepszym wynikiem może pochwalić się 32-letni Daniel, który od początku sezonu zrzucił aż 39 kilogramów. Wcześniej ważył 128 kg, a jego BMI wynosiło 44.

Grzesiek, Kuba i Marcin na swoim koncie mają równie imponujące efekty. Każdy z nich wprowadził do swojego życia ruch oraz zdrową dietę. Marcin stracił 16 kilogramów, Kuba – 23, a Grzesiek – aż 32,5 kilogramów!

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie GoogleboxaDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3
Daniel z "Kanapowców"
"Kanapowcy 4". Metamorfoza Daniela Daniel z "Kanapowców" Źródło: materiał prasowy TVN
Kuba z "Kanapowców"
"Kanapowcy 4". Metamorfoza Kuby Kuba z "Kanapowców" Źródło: materiał prasowy TVN
Grzegorz z "Kanapowców"
"Kanapowcy 4". Metamorfoza Grzegorza Grzegorz z "Kanapowców" Źródło: materiał prasowy TVN
Marcin z "Kanapowców"
"Kanapowcy 4". Metamorfoza Marcina Marcin z "Kanapowców" Źródło: materiał prasowy TVN

"Kanapowcy 4". Kto nie weźmie udziału w walce MMA?

W ostatnim odcinku czwartej serii programu "Kanapowcy" uczestników czeka walka w oktagonie. Wiemy jednak, że nie wszyscy do niej przystąpią. Z udziału w show zrezygnował Marek, a Leszkowi dalszą przygodę w telewizyjnym eksperymencie uniemożliwiła kontuzja barku.

Wszystko wskazywało na to, że z formułą MMA zmierzy się pozostała czwórka – Grzesiek, Kuba, Marcin i Daniel. Niestety, nie wszyscy będą mieli tyle szczęścia. Po ostatnich badaniach lekarz przekazał dwóm uczestnikom niezbyt dobre wieści. Czy to oznacza, że nie wezmą udziału w wieńczącym tę przygodę zadaniu? Finałowy odcinek czwartej serii "Kanapowców" już we wtorek 10 maja o godz. 22:00 w TTV!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: materiał prasowy TVN

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy TVN

Pozostałe wiadomości