Gwiazdy

Justyna Nagłowska z synem w nosidle. "Uspokajam 'zatroskane' cudzymi dziećmi mamy, Henio jest pod opieką fizjoterapeutki"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Justyna Nagłowska w marcu tego roku ponownie została mamą. Żona Borysa Szyca w mediach społecznościowych publikuje wiele zdjęć z 5-miesięcznym Henrykiem. Niedawno dziennikarka poruszyła kontrowersyjny temat nosideł. Co na to fani?

Justyna Nagłowska – spełniona mama

21 marca Justyna Nagłowska wraz z Borysem Szycem przywitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Mały Henryk rośnie w oczach, a szczęśliwa mama publikuje w sieci mnóstwo zdjęć. Justyna na Instagramie często porusza tematy macierzyństwa oraz prowadzi podcast "Matka też człowiek".

Niedawno dziennikarka opublikowała zdjęcie wykonane nad morzem podczas wspólnego spaceru z Heniem i poruszyła ważną dla matek kwestię nosidełek.

Czasem fajnie jest pospacerować tylko we dwoje. I mieć wolne ręce np. do trzymania kubka z kawą, bez której mój poranek nie istnieje. Wiem, że temat nosideł jest bardzo kontrowersyjny (obracam się ostatnio dużo w treściach parentingowych). Uspokajam wszystkie "zatroskane" cudzymi dziećmi mamy, Henio jest pod opieką fizjoterapeutki, która widziała to nosidło i pozwoliła nam spacerować dwa razy dziennie po 30 min, co jest dla mnie bardzo super, kiedy chcę wyjść na spacer brzegiem morza. Henio to uwielbia i z reguły usypia po 15 min przytulony do mnie

– czytamy na profilu Justyny.

Justyna dodała także, że fani wysyłają do niej dużo pytań dotyczących nosideł, w związku z czym temat postanowiła wyczerpać, dodając post na Instagramie. Dziennikarka podkreśliła również, że nie potrzebuje "złotych" rad fanów. Temat bezpieczeństwa i zdrowia synka omówiła ze specjalistami i jest pewna swoich decyzji.

Wysyłacie do mnie dużo pytań w sprawie nosideł, więc umówmy się, że temat wyczerpiemy tu, pod postem, a nie w wiadomościach, bo nie będę musiała pisać wiele razy tego samego. Jeśli ktoś chce mnie uświadamiać, że dziecka, które nie siedzi, nie można nosić w nosidle, to ja z góry dziękuję. Jestem z tej drugiej szkoły i tak jak mówiłam skonsultowałam się z fizjo, do czego zachęcam wszystkich rodziców przed rozpoczęciem noszenia. Dobrego dnia. My spacerujemy sobie brzegiem morza

- podsumowała.

Fani komentują nowe zdjęcie

Fani szybko przyłączyli się do dyskusji o nosidełkach. Pod postem pozostawili wiele komentarzy. Część internautów przyznało Justynie rację. Świeżo upieczone mamy zdradziły, że również korzystają z nosidełka i są z niego bardzo zadowolone.

Intuicja, to oprócz miłości do dziecka, kieruje przecież mamą, która wyczuwa, co jest dobre dla jej dziecka, cudnie wychowujesz Synka

Mam identyczne nosidło i tez w ten sposób spacerujemy

- czytamy pod postem Justyny.

Jak nosić, ćwiczyć i masować niemowlaka? Dowiesz się tego z poniższych materiałów wideo:

Zobacz także:

Szymon Grzybacz i jego wielki debiut. Singiel "Malinowy" nagrany został z orkiestrą, z którą śpiewał sam Andrea Bocelli

Paweł Małaszyński na romantycznym zdjęciu z żoną. "Możemy wreszcie puścić wodze fantazji"

Alżbeta Lenska pożegnała przyjaciela: "Byłeś z nami i znałeś każdą chwilę naszego życia"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości