Gwiazdy

Julia Wieniawa zaskakuje wyznaniem: "Mam dwóch ojców"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
Party.pl

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek młodego pokolenia. Gwiazda niedawno pojawiła się na otwarciu showroomu z luksusowym alkoholem, który otworzył jej ojczym. W rozmowie z dziennikarzami celebrytka opowiedziała o relacjach z przybranym ojcem, a także o tym, jak dogaduje się z biologicznym tatą.

Julia Wieniawa o relacjach z ojczymem

Julia Wieniawa i jej partner Mikołaj Rozbici kilka dni temu pojawili się na otwarciu nowego salonu z luksusowymi alkoholami, którego właścicielami są ojczym oraz wujek aktorki. Gwiazda w rozmowie z dziennikarką serwisu Party.pl zdradziła, że z ojczymem łączą ją świetne relacje. - Mam z nim bardzo dobre kontakty, jak i ze swoim ojcem biologicznym, ja całe życie mówię, że mam dwóch ojców i koniec. Z moim ojczymem wychowałam się w jednym domu - stwierdziła Julia Wieniawa.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Aktorka zdradziła również, że to właśnie ojczym opiekował się nią, gdy była dzieckiem. - To on zawoził mnie do szkoły, robił kanapki, pomagał mi z lekcjami. Jest mi bardzo bliską osobą. Cieszę się, że mogę go wesprzeć - dodała.

Julia Wieniawa - kariera

Julia Wieniawa jest aktorką, piosenkarką, kompozytorką oraz osobowością medialną. Pierwsze kroki w aktorskie stawiała w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym "Roma". Popularność zdobyła grając Paulinę w serialu "Rodzinka.pl.". Zagrała również w takich produkcjach, jak "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", czy "Small World".

Jako wokalistka - do tej pory - wydała dziesięć solowych singli. Śpiewała również gościnnie w utworach innych artystów.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: Party.pl

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości