Gwiazdy

73-letni miliarder został ojcem. Młodsza o niespełna 50 lat partnerka pokazała zdjęcie z synem

Gwiazdy

TVN CNBC

Związek Józefa Wojciechowskiego i Patrycji Tuchlińskiej, choć jest owiany tajemnicą, wzbudza sporo kontrowersji. Od około czterech lat biznesmen i modelka są razem i teraz, jak się okazuje, zostali rodzicami. Świeżo upieczona mama pochwaliła się zdjęciem z dzieckiem.

Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska zostali rodzicami

73-letni Józef Wojciechowski jest szefem holdingu budowlanego JW Construction. To jedna z największych polskich firm deweloperskich. W przeszłości był właścicielem klubu Polonia Warszawa, a w 2019 roku magazyn "Forbes" zamieścił go na liście 100 najbogatszych Polaków. Miliarder od czterech lat jest w związku z 26-letnią Patrycją Tuchlińską. Para pierwszy raz publicznie pokazała się trzy i pół roku temu na jednej z show-biznesowych imprez. Jest między nimi niespełna 50 lat różnicy wieku.

Od kilku miesięcy w mediach krążyły plotki, że Wojciechowski i jego ukochana spodziewają się dziecka. Żadne z nich nie chciało komentować doniesień na ten temat. Fani Patrycji na Instagramie doszukiwali się zaokrąglającego się brzucha, jednak modelce udawało się skrzętnie go ukrywać. Aż wreszcie Tuchlińska najpierw pochwaliła się fotografią z tzw. "baby shower", czyli imprezy organizowanej na cześć dziecka, które niedługo pojawi się na świecie, a następnie opublikowała zdjęcie z nowonarodzonym synkiem.

- Przede mną nowy rozdział. Macierzyństwo. Już rozumiem jak łatwo można stracić głowę dla dziecka - napisała modelka, która właśnie po raz pierwszy została mamą.

Kim jest Patrycja Tuchlińska?

Patrycja Tuchlińska jest partnerką Józefa Wojciechowskiego. Ukończyła inżynierię mechaniczną na Politechnice Wrocławskiej. Pracowała również jako modelka. Brała udział w wielu pokazach mody, między innymi współpracowała ze znaną projektantką Ewą Minge i prezentowała jej ubrania na wybiegu.

26-latka na swoim Instagramie chętnie pokazuje zdjęcia z podróży po całym świecie, odwiedziła m.in. Dubaj, Karaiby, Andaluzję, Paryż czy Cypr. Młoda kobieta w opisie swojego profilu, zamieściła informację, że "kolekcjonuje chwile".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Różnica wieku w związku

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości