Gwiazdy

Zdjęcie Kwaśniewskich z młodości robi furorę w Internecie. "Co za nogi u Pani Jolanty"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Jolanta i Aleksander Kwaśniewski

Sieć podbija zdjęcie Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich, które było zrobione kilkanaście lat temu. Czarno-biała fotografia pochodzi z rubryki towarzyskiej magazynu "Sukces" z 1992 roku.

Jolanta i Aleksander Kaśniewscy na zdjęciu sprzed lat

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy uchodzą za bardzo udane małżeństwo. Ich miłość narodziła się w czasach studenckich. W tym roku będą obchodzić 43. rocznicę ślubu.

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie pary, które zostało wykonane w 1992 roku. Fotografia pierwotnie została opublikowana w magazynie "Sukces" w rubryce towarzyskiej. Widać na niej Aleksandra Kwaśniewskiego przebranego w strój marynarski, natomiast była Pierwsza Dama miała na sobie jednoczęściowy strój kąpielowy z paskiem w talii.

Amerykański sen

Zakochany w USA
Zakochany w USA Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Internauci oszaleli na punkcie stylizacji Jolanty Kwaśniewskiej. - "Jolanta zawsze miła styl", "Pani Jolanta jaki sztos", "Klasa sama w sobie", "Ale sztos!", "Co za nogi u P. Jolanty!" - możemy przeczytać w ich wpisach.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy - historia ich miłości

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy pobrali się w 1979 roku. Są uważani za parę idealną. W TVN24 była Pierwsza Dama powiedziała, jak wyglądał początek ich małżeństwa: – Pusta kawalerka, trzydzieści metrów kwadratowych, na podłodze płytki PCV, w łazience jakaś terakota. A że pod spodem biegną rury, więc ciepła. Siedliśmy na tych kafelkach, rozpakowaliśmy kanapki i byliśmy chyba najszczęśliwszą parą na świecie – stwierdziła.

Po kilkunastu latach życie rodzinne Kwaśniewskich było podporządkowane polityce. Jednak i wtedy nic nie zakłóciło ich miłości. W jednym z wywiadów przeprowadzonych rok temu były prezydent zdradził przepis na udane małżeństwo.

- To piękna historia miłości i cierpliwości. Przez 42 lata trzeba wykazać się nie tylko miłością i wyrozumiałością, ale i cierpliwością. Jednocześnie muszę powiedzieć, że najważniejsze to, czego życzę wszystkim parom, to żeby poza tym być przyjaciółmi i żeby móc na siebie wzajemnie liczyć - czytamy w Super Expresie.

W lutym 1981 roku urodziła się ich córka Aleksandra. Jej mężem jest wokalista, Kuba Badach. Ola współprowadzi program "Miasto kobiet" w TVN Styl.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Jan Bielecki/East News/sentymenty_oficjalnie/Instagram

Pozostałe wiadomości