Gwiazdy

Joanna Osyda o trudnej drodze do samoakceptacji. "Usłyszałam, że moje odkryte ramiona są zbyt drastyczne"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Joanna Osyda znana jest przede wszystkim z tytułowej roli w serialu "Majka". Wraz z rosnącą popularnością aktorka musiała zmierzyć się także z niewybrednymi komentarzami dotyczącymi jej bardzo szczupłej sylwetki. Jaka była jej droga do samoakceptacji i jak potoczyła się jej kariera? O tym z artystką rozmawiała Sandra Hajduk.

Joanna Osyda o samoakceptacji

Joanna Osyda szerokiej publiczności znana jest przede wszystkim z roli w kultowym już serialu "Majka". W czasie pracy nad produkcją aktorka musiała się zmierzyć nie tylko z coraz większym zainteresowaniem mediów swoją osobą, ale także nieprzyjemnymi komentarzami na temat swojego wyglądu.

- Zdarzyło mi się usłyszeć, że "nie wytrzyma", że zaraz padnę, że zemdleję. A ja byłam zdrowa. Robiłam badania. Mimo to byłam przerażona tym, co mi mówiono - mówiła Joanna Osyda w rozmowie z Sandrą Hajduk.

Jak wspomina były sytuacje, że na planach filmowych ubierali ją operatorzy.

- Moje odsłonięte ramiona były zbyt drastyczne. Później zasłaniałam je sama z siebie, bo uważałam, że to nieestetyczne - dodała.

Aktorka w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że długo nie akceptowała tego, że jest szczupła. Na szczęście ogromne wsparcie otrzymała od swojej rodziny i partnerów.

- O szczupłych kobietach mówi się niewiele. Ten problem jest zupełnie ignorowany. Próżno szukać w gazetach porad, jak przytyć. Na szczęście to się powoli zmienia - mówiła.

Co by powiedziała tamtej Joasi, która nie akceptowała swojego ciała i tej, która marzyła o tym, by zostać aktorką?

- Zapytałabym ją, dlaczego i czy na pewno tego chce. Jeśli tak, to czemu nie? - odpowiedziała aktorka.

Joanna Osyda - jak wspomina pracę na planie serialu?

Po wielkim sukcesie "Majki" artystka skupiła się na grze w teatrze. Jak wspomina pracę na planie serialu? Czy po jego zakończeniu musiała zmierzyć się z dużą presją?

- To był szalony czas. Wtedy jeszcze studiowałam, chciałam się rozwijać, a również tak po ludzku nadrobić i zasmakować studenckiego życia. A byłam popularna i bardzo się tego wstydziłam. chodziłam z moimi kolegami do kina i widziałam, że wzbudzam emocje. Ludzie podchodzili do mnie po autograf. Bardzo mnie to peszyło - wspomina.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Rodzeństwo w życiu i na ekranie. Paweł i Dorota Deląg o pracy na jednym planie zdjęciowym

Kuba Wesołowski o pracy w serialu "Na Wspólnej": "Po pierwszym dniu popłakałem się i powiedziałem, że więcej tam nie wrócę"

Dramatyczny koniec związku Nathalii i Dawida w "Hotelu Paradise 3". "Nigdy ci tego nie wybaczę"

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości