Gwiazdy

"Jesteś moim największym wsparciem". Robert Lewandowski składa urodzinowe życzenia żonie

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Ania I Robert Lewandowscy

Anna Lewandowska obchodzi 34-urodziny, z tej okazji jej mąż przygotował dla niej wyjątkowy prezent. Wielką niespodziankę wręczył żonie z samego rana, a w mediach społecznościowych opublikował ich wspólne zdjęcie z pięknym podpisem.

Robert Lewandowski zaskoczył żonę butkietem kwiatów

To, że kobiety kochają kwiaty wiedzą wszyscy. Robert Lewandowski również. W dniu urodzin swoje pięknej żony postanowił postawić na klasykę i zaskoczył ja ogromnym bukietem czerwonych róż. I to był, zdaje się, strzał w dziesiątkę, bo na wspólnym zdjęciu, które jej ukochany dodał na Instagrama wygląda na przeszczęśliwa.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

- Wszystkiego najlepszego dla mojej najlepszej przyjaciółki i miłości mojego życia. Anna Lewandowska jesteś moim największym wsparciem i najlepszą motywacją! Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia - czytamy pod zdjęciem.

Zdjęcie cieszy sie ogromną popularnością, a pod postem posypały się życzenia urodzinowe dla Ani od fanów Roberta.

Ania Lewandowska świętuje urodziny

Ania wraz z Robertem mieszka aktualnie w słonecznej Barcelonie i to właśnie tam spędzają urodziny sportsmenki.

Kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoich profilach na Instagramie czy Facebooku zamieszcza wiele zdjęć oraz nagrań, a każda publikacja jest zwykle szeroko komentowana przez fanów, których to żona Roberta Lewandowskiego ma wielu. Tak było i tym razem.

Ania opublikowała wpis z okazji swoich urodzin - nie minęła chwila, a zdjęcie polubiła rzesza fanów. Pod postem nie zabrakło również życzeń od przyjaciół i znajomych Ani i Roberta.

- Za mną kolejny rok - pełen pięknych chwil. olbrzymich zmian, nowych wyzwań, a także trudniejszych momentów i ciężkich decyzji. Jestem wdzięczna na każdy dzień. Wszystkiego najlepszego dla mnie - czytamy na profilu Ani.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości