Zwierzęta

"Mógłby nas zawstydzić". Jaskier, niezwykle przyjazny pies, szuka ciepłego domu

Zwierzęta

Autor:
Michalina
Kobla
Pies Jaskier szuka domu
Pies Jaskier szuka domu Dzień Dobry TVN
wideo 2/28

Jaskier jest psem, który bardzo potrzebuje miłości i jest zdolny okazywać ją w niezwykły sposób. Nie odnalazł się w schronisku - przytłaczały go bodźce i niepewność. Obecnie przebywa w psim hotelu, jednak nie może tam zostać na zawsze. Jak możemy mu pomóc?

Jaskier - wyjątkowy pies

W studio Dzień Dobry TVN gościł dziś niezwykły pies. Jaskier, choć początkowo trudno to zauważyć, jest niewidomy. Niepełnosprawność nie przeszkadza mu w normalnym funkcjonowaniu.

- Jest bardzo odważnym, radosnym psem i bardzo chętnie dzieli się z człowiekiem tą radością - powiedziała jego opiekunka. Podkreśliła, że niepełnosprawność mogłaby uczynić Jaskra nieufnym. Tak się jednak nie stało.

- Mógłby nas zawstydzić. On radzi sobie fantastycznie. Dla niego nie ma przeszkody. Jeśli jest jakaś nowa trasa, której nie zna, to chodzi na "macanego". Bardzo ostrożnie stawia stopy, jak ninja - tłumaczyła opiekunka.

Jak możemy pomóc Jaskrowi?

Co ciekawe, piesek bardzo szybko się uczy. Zna komendę "uwaga" oraz potrafi skręcać w prawo i w lewo. Świetnie bawi się z innymi psami, o ile opiekun, któremu ufa, sam przedstawi mu nowych przyjaciół.

Jaskier nie mógł się odnaleźć w schronisku. Bardzo szybko chudł. Dlatego właśnie bardzo potrzebuje domu. Więcej informacji na jego temat i dane kontaktowe pod tym linkiem.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości