Gwiazdy

Halina Mlynkova wzruszającymi słowami żegna Jana Nowickiego: "Ach, Tato"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
Instagram.com
Halina Mlynkova i Jan Nowicki

Halina Mlynkova, która przed laty była synową Jana Nowickiego, zamieściła w mediach społecznościowych pożegnalny wpis. - Dziękuję za te wszystkie lata pięknej relacji - zwróciła się do wybitnego aktora, który zmarł 7 grudnia 2022 roku w swoim domu w Krzewencie koło Kowala. 

Jan Nowicki nie żyje

7 grudnia br. media obiegła smutna wiadomość o śmierci Jana Nowickiego. Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów odszedł w wieku 83 lat w swoim domu w Krzewencie koło Kowala. W mediach społecznościowych utalentowanego odtwórcę żegnają koledzy po fachu. Swoje wspomnienia związane z artystą zamieścili m.in. Cezary Pazura i Olaf Lubaszenko.

Polscy artyści, którzy odeszli w 2022 roku

Barbara Krafftówna oczami najbliższych
Barbara Krafftówna oczami najbliższych Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Pożegnalny post opublikowała również Halina Mlynkova, która przed laty była żoną Łukasza Nowickiego.

Halina Mlynkova żegna Jana Nowickiego

Artystka zamieściła na instagramowym profilu osobisty wpis, w którym zwróciła się do byłego teścia.

Ach Tato... Dziękuję za te wszystkie lata pięknej relacji. Dziękuję za Twoje książki, role filmowe, teatr, muzykę i słowo… Przede wszystkim dziękuję za bycie wyjątkowym, zupełnie niestandardowym Dziadkiem. Dzięki Twojemu bezkompromisowemu podejściu do życia żyłeś na własnych zasadach i to też wpajałeś wnukowi

Wokalistka złożyła również kondolencje rodzinie oraz zaapelowała do dziennikarzy.

- Z całego serca ściskam teraz żonę Anię, która była z Jankiem do ostatnich chwil. Serdeczne kondolencje dla najbliższej rodziny. Na koniec bardzo proszę dziennikarzy o uszanowanie tych chwil. Przyjdzie jeszcze czas na wspomnienia - zakończyła.

Do pożegnalnego postu Halina Mlynkova dołączyła czarno-białą fotografię dokumentującą, jak Jan Nowicki trzyma ją za rękę.

Zmarł Jan Nowicki
Zmarł Jan Nowicki Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: Instagram.com

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News/Instagram.com

Pozostałe wiadomości