Gwiazdy

Beata Kozidrak w "Kulisach sławy". Zdradza, jaki jest jej obecny partner

Gwiazdy

Dzień dobry TVN/ x-news

Beata Kozidrak właśnie nagrywa nową płytę i teledysk do nowego singla. - Czuję się podekscytowana, tak jakbym po raz kolejny zaczynała swoją przygodę z muzyką. Brakuje mi tylko jednego, sceny i kontaktu z publicznością - wspomina artystka.

- Chciałabym sprawdzić, jak te nowe piosenki będzie odbierać publiczność, zwłaszcza ta młoda, która przed pandemią przychodziła na moje koncerty - wyjaśnia Beata Kozidrak w nowym odcinku programu "Kulisy sławy. Uwaga! TVN".

Nowy singiel Beaty Kozidrak

Łukasz Simlat, który występuje w najnowszym teledysku, jest zachwycony współpracą z wokalistką. - To jest królowa polskiej muzyki, to całe moje dzieciństwo i szlagiery, które ciągle mi chodzą po głowie, więc to nie jest taka prosta rzecz, jestem trochę zestresowany - wyjaśnia.

Nowy singiel i nowy teledysk to nie jedyne fakty, które świadczą o tym, że Beata Kozidrak nie próżnowała w czasie pandemii. Udział artystki w #hot16challenge pokazał jej ogromny dystans do siebie i poczucie humoru. - Nie miałam na to pomysłu, z pomocą przyszły moje córki, które wszystko przygotowały - wspomina Kozidrak.

Beata Kozidrak od samego początku kariery artystycznej w zespole Bajm oraz na swoich solowych płytach konsekwentnie korzysta z własnych tekstów. Teraz dała się poznać w jeszcze jednej roli. Napisała autobiografię, sama też nagrała do niej audiobooka.

- Przeczytałam książkę z ogromnym zainteresowaniem. Świetny jest pomysł, że książka tak naprawdę ma kilka planów czasowych (…). Czytałam ją, tak jak czasami oglądamy seriale – mówi dziennikarka Agnieszka Szydłowska.

- Klamrą mojej opowieści jest dzień mojego rozwodu. Dzień, w którym działy się niesamowite historie, między innymi spotkałam swoją pierwszą miłość. Kiedy opisywałam nasze spotkanie, to wszystko żyło. To jest lekkie, dowcipne – ocenia Kozidrak.

Jaki jest nowy partner Beaty Kozidrak?

Książka wyszła w 5 lat po rozwodzie Beaty Kozidrak z Andrzejem Pietrasem. Dzień rozwodu przewija się przez całą opowieść, piosenkarka po raz pierwszy też opisuje rozpad małżeństwa, ale jest to dla niej jednocześnie początek nowego etapu życia.

- Teraz jest dobrze, jest uczucie. Jestem zakochana, muszę być zakochana, bo nie chcę być nieszczęśliwa – mówi artystka.

Jaki jest obecny partner gwiazdy?

- Dowcipny, przede wszystkim szanuje mnie za to, jaka w ogóle jestem, a nie Beatę-artystkę, tylko po prostu Beatę. Nie da się z nim nudzić, a to poczucie humoru nieraz bardzo mnie odstresowuje, a w tym zawodzie to szalenie ważne.

Zobacz także:

Beata Kozidrak na zdjęciu z dzieciństwa. Tak wyglądała podczas pierwszej komunii świętej. "Krnąbrna"

Beata Kozidrak o sekretach, które zdradza w autobiografii. "To opowieść dziewczynki z kompleksami"

Rockowy styl Beaty Kozidrak. Poprzez ubrania gwiazda podkreśla swoją osobowość

Obejrzyj również: Beata Kozidrak – „Gambit”

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło: Uwaga! TVN

Pozostałe wiadomości