Gwiazdy

Siostra Michaela Jacksona o dorastaniu z piosenkarzem. "Nazywał mnie świnią"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Janet Jackson
Janet Jackson

Kilkanaście lat po śmierci Michaela Jacksona, jego siostra wyciągnęła na światło dzienne przykre fakty z przeszłości. Piosenkarz miał ubliżać Janet Jackson, co nie pozostało bez znaczenia dla jej psychiki.

Michael Jackson: śmierć

25 czerwca 2009 roku jest dla wszystkich fanów Michaela Jacksona datą szczególną. Nadeszło bowiem wówczas to, czego żaden z nich się nie spodziewał. Król popu zmarł, a wszyscy wielbiciele jego muzyki pogrążyli się w ogromnej żałobie. Artysta odszedł w sposób bardzo ludzki – jego serce zwyczajnie przestało pracować. Wiadomość o śmierci Michaela poruszyła cały świat. Nowojorczycy zebrali się w centrum Manhattanu. Telebimy na Times Square na bieżąco prezentowały doniesienia z Los Angeles.

W Polsce fani zbierali się przy stacji metra Centrum. Ogromne tłumy zebrały się także pod rodzinnym domem Michaela w miasteczku Gary w stanie Indiana. Szczególnym miejscem była także londyńska O2 Arena – miejsce, w którym artysta miał wystąpić przed fanami po raz ostatni. Brytyjczycy składali tu wiele listów pożegnalnych i kwiatów.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Janet Jackson o dorastaniu przy Michaelu

Janet Jackson ujawniła skandaliczne kulisy, dotyczące dorastania z jej starszym bratem, Michaelem. W nowym dokumencie o swoim życiu stwierdziła, że artysta używał wobec niej wulgaryzmów oraz takich określeń jak np. "świnia". Miał się także wyśmiewać z powodu wahań jej wagi.

- Były czasy, kiedy Mike mi dokuczał i mnie przezywał - nazywał mnie świnią, koniem, dzi*ką, wieprzem czy krową. On się z tego śmiał i ja też, ale w głębi czułam się zraniona. Kiedy ktoś mówi, że jesteś za duża, ma to na ciebie wpływ – opowiadała piosenkarka. Czterogodzinny dokument zatytułowany "Janet", będzie miał premierę 28 stycznia. Zobaczymy w nim m.in. archiwalne materiały z jej dzieciństwa, a także nagrania z czasu, gdy została matką.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości