Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Hania zaszła za skórę Monice. Kto jest powodem ich konfliktu?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 6". Hania spiskuje przeciwko Monice
"Hotel Paradise 6". Hania spiskuje przeciwko Monice
wideo 2/4

Od kiedy Hania wróciła od "Hotelu Paradise", Monika czuje się niepewnie. Dziewczyny nie potrafią dojść do porozumienia. Sportowe zadanie jeszcze bardziej zaogni ich kłótnię. Zwieńczeniem emocjonującego dnia będzie wieczorek poetycki. Zrobi się romantycznie?

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 49. odcinku?

W wyniku tajnego głosowania mieszkańców hotelu Adam musiał opuścić program. Z kolei Hania niejednogłośną decyzją grupy może dalej brać udział w miłosnej grze o wielkie pieniądze. Właśnie dlatego szybko zaczęła działać i zbliżać się do Grzegorza. A on nie ukrywa, że Hania jest w jego typie i byłby zainteresowany, żeby połączyć się z nią na nadchodzącym Rajskim Rozdaniu.

W 49. odcinku bohaterowie reality show otrzymają iście poetyckie zadanie. Każdy będzie musiał napisać wiersz miłosny ku czci swojej pary lub dowolnej innej osoby. Wzniesienie się na wyżyny romantyzmu i wymyślanie rytmicznych wersów okaże się nie lada wyzwaniem. Wieczorem odbędzie się oficjalna recytacja dzieł autorstwa hotelowych wieszczów.

Dziewczyny wezmą udział w sportowej konkurencji. W pocie czoła będą się ścigać, by zdobyć cenną nagrodę. Zakończenie zmagań będzie zaskakujące.

Między Moniką a Hanią panuje napięta atmosfera. Choć są zupełnie inne i więcej je dzieli niż łączy, to jednak mają jeden wspólny mianownik. Mikołaj jest byłym partnerem Hani i obecnym Moniki. Chłopak deklaruje, że nie zostawi swojej dziewczyny, ale jednocześnie nie może się oprzeć urokowi eks i chętnie okazuje jej czułe gesty. Co z tego wyniknie? Tego dowiemy się już wkrótce. Jedno jest pewne - słowo finał nabiera coraz bardziej realnego znaczenia.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości