Gwiazdy

"Hotel Paradise 4": ostatnia Puszka Pandory. Inga i Nana w ogniu pytań. "Dlaczego pozwalasz się upokarzać?"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 4". Nana zaskoczona pytaniem o Łukasza
"Hotel Paradise 4". Nana zaskoczona pytaniem o Łukasza

W programie pozostały już tylko trzy pary. O tym, kto dostanie się do wielkiego finału "Hotelu Paradise", zadecydują byli uczestnicy. Podczas ostatniej w tym sezonie Puszki Pandory oczy wszystkich będą zwrócone na Ingę oraz Nanę. Łukasz również otrzyma kilka niewygodnych pytań. Kto tym razem pożegna się z rajskim Zanzibarem?

"Hotel Paradise 4". Co się wydarzy w 59. odcinku?

W walce o finał zmierzą się Inga i Janek, Sara i Michał oraz Łukasz i Nana. Trudno już utrzymać nerwy na wodzy, ponieważ zbliża się najbardziej wyczekiwana w sezonie ostatnia Puszka Pandory. Wezmą w niej udział nie tylko obecni, ale i byli uczestnicy "Hotelu Paradise".

Jednak zanim nastanie wieczór szczerości, trzy pary będą miały okazję zrelaksować się i odpocząć. Najpierw czeka ich leniwe śniadanie, a później oderwą myśli od rywalizacji. Powspominają swój udział w programie, zobaczą filmy i zdjęcia z ich pobytu w Hotelu. Co najbardziej zapadło im w pamięć, a co do tej pory budzi w nich niepokój? Oprócz chwil radości i szampańskiej zabawy przeżyli też wiele przykrych momentów.

"Hotel Paradise 4". Ostatnia Puszka Pandory

W każdym sezonie "Hotelu Paradise" ostatnia Puszka Pandory jest najbardziej emocjonująca. Nie inaczej będzie tym razem. Trzy pary staną oko w oko z wyeliminowanymi uczestnikami. Na rajski Zanzibar powróci aż 13 osób. Kilkoro z nich odpadło z show w pierwszych tygodniach rywalizacji. Swoje pytania zadadzą: Miłosz, Wiktoria, Mateusz, Vanessa, Maria, Kuba, Oha, Łuki, Kasia, Launo, Przemek, Natka i Darek.

Oczy wszystkich będą zwrócone głównie na Ingę i Nanę. Mateusz i Vanessa mają żal, że przez Ingę odeszli z programu. Z kolei Nana będzie musiała skonfrontować się z trudnym pytaniem: "Dlaczego pozwalasz się upokarzać przez Łukasza do tego stopnia, że tracisz szacunek do siebie?".

W odpowiedzi nawiązała do sytuacji, kiedy to Łukasz oznajmił jej, że nie wybierze jej podczas eliminacji. - Najgorsze było to, że na godzinę przed Rajskim powiedziałeś, że zmieniasz parę i zostawiłeś mnie na odpadnięcie. To było takie najgorsze - przyznała Nana.

Która para będzie musiała pożegnać się z Hotelem? Tego dowiemy się już wkrótce!

"Hotel Paradise" - gdzie oglądać

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o godz. 20:35 na antenie TVN7. Wielki finał programu już 6 grudnia. Wszystkie odcinki dostępne są również na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Co się wydarzy podczas Puszki Pandory?

"Hotel Paradise 4". Co się wydarzy podczas Puszki Pandory?
"Hotel Paradise 4". Co się wydarzy podczas Puszki Pandory?O tym, kto dostanie się do wielkiego finału "Hotelu Paradise", zadecydują byli uczestnicy. Co się wydarzy podczas Puszki Pandory?

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości