Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Znamy zwycięzców! Takiego zakończenia jeszcze nie było

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Finał "Hotelu Paradise"

Za nami wielki finał czwartej edycji "Hotelu Paradise". Nana i Łukasz oraz Sara i Michał dotrwali do ostatniego dnia rywalizacji. Tylko jedna para mogła zwyciężyć, a o tym, kto wygra, decydowali byli uczestnicy programu. Takiego zakończenia programu nikt się nie spodziewał. Kto rzucił złotą kulą na ścieżce lojalności?

"Hotel Paradise 4". Kto zwyciężył?

To był najważniejszy moment w czwartym sezonie, kiedy już nic nie zależało od finałowych par. Ostateczny głos mieli byli mieszkańcy Hotelu. Jako pierwsza wybierała Wiktoria. Stanęła za Sarą i Michałem, bo to oni byli jej bliżsi. Miłosz również stanął za nimi.

Następnie swój głos musiała oddać Maria, która odpadła z programu jako jedna z pierwszych uczestniczek. Postawiła na Sarę i Michała. Natka wybrała Nanę i Łukasza, ponieważ przyjaźniła się z nimi. Launo także ich wybrała. Janek, Vanessa, Inga, Mateusz, Oha, Łuki i Przemek zdecydowali się zagłosować na Sarę i Michała. Z kolei Darek, Kuba i Kasia stanęli za Naną i Łukaszem.

Ostatecznie 5 osób stanęło za Naną i Łukaszem, a 10 osób za Sarą i Michałem i to właśnie oni zwyciężyli czwarty sezon "Hotelu Paradise".

Zobacz wideo: Wielki finał programu. Wygra uczucie czy pieniądze?

"Hotel Paradise 4". Wielki finał programu. Wygra uczucie czy pieniądze?
"Hotel Paradise 4". Wielki finał programu. Wygra uczucie czy pieniądze?
Wszyscy fani programu "Hotel Paradise" czekali na ten moment. Co się wydarzy w wielkim finale? Zobacz wideo.

"Hotel Paradise 4". Niespodziewany zwrot akcji - złota kula

Na ścieżce lojalności, trzymając w dłoniach złote kule, stanęli na przeciwko siebie Sara i Michał. Emocje sięgały zenitu, kiedy stawiali kolejne kroki. Stając kolejno na kwotach: 10 tys., 20 tys., 30 tys., mogli w każdej chwili rzucić kulę i zgarnąć pieniądze. To, co wydarzyło się, kiedy oboje byli na kwocie 90 tys. zaskoczyło wszystkich!

Sara roztrzaskała o ziemię swoją złotą kulę i zdobyła 90 tys. zł. Z racji tego, że rzuciła jako pierwsza, cała kwota należy tylko do niej. Na jej twarzy było widać satysfakcję, a Michał ewidentnie wyglądał na zaskoczonego i nieco... rozczarowanego. Byli uczestnicy zaczęli bić brawo i krzyczeć, że nie wierzą w to, co przed chwilą się wydarzyło.

Sara rzuciła złotą kulą w "Hotelu Paradise"
Sara rzuciła złotą kulą w "Hotelu Paradise"Źródło: Player.pl
Sara rzuciła złotą kulą w "Hotelu Paradise"

Dlaczego Sara rzuciła złotą kulą?

- Przyjaźń jest dla mnie bardzo ważna i myślę, że jeśli jest prawdziwa, to przetrwa taką próbę. Miłość może i poznałam - Przemek stoi tam, nie tutaj. Gdyby stał tutaj, to nie rzuciłabym. A jeśli chodzi o was wszystkich, to część pieniędzy chciałabym przeznaczyć na wspólny melanż, który razem wymyślimy - powiedziała Sara.

Czy Michał poczuł się oszukany? - Jestem w szoku. Chciałem zrobić to razem. Nie rzuciłbym ci kuli, ponieważ lojalność jest dla mnie ważna. Od początku jestem szczery z samym sobą - przyznał rozemocjonowany i w symbolicznym geście rozbił również swoją kulę.

W tej edycji wygrał rozum, nie miłość i uczucia. Warto podkreślić, że to pierwszy raz, kiedy w "Hotelu Paradise" wydarzyła się taka sytuacja. Co prawda w trzecim sezonie Krystian stojąc na ścieżce lojalności z Basią, również rzucił kulą, ale tylko dlatego, by podzielić 100 tys. złotych pomiędzy czwórkę finalistów - siebie, Basię, Simona oraz Bibi. Uważał, że główna nagroda należy się po równo obu parom.

Tym razem Sara roztrzaskała kulę, by zgarnąć wygraną tylko dla siebie. Z pewnością to wydarzenie przejdzie do historii show.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości