Gwiazdy

Filip dementuje plotki i przyznaje się do żartu o samotnym rejsie. "Wszystko wraca na właściwe tory, a Chajzer dalej będzie wyskakiwać z lodówki"

Gwiazdy

Filip Chajzer to jeden z dziennikarzy, który niewątpliwie wyróżnia się wielkim i specyficznym poczuciem humoru. Prezenter niejednokrotnie rozbawił towarzystwo i sprawił, że na twarzach telewidzów pojawił się szeroki uśmiech. W Prima Aprilis nie mogło być inaczej. Żart prowadzącego Dzień Dobry TVN podchwyciły wszystkie media.

Filip Chajzer rusza na samotny rejs

1 kwietnia Filip Chajzer postanowił zrobić swoim fanom małego psikusa. Dziennikarz ogłosił w mediach społecznościowych, że odchodzi z programu Dzień Dobry TVN i rusza w podróż, o której zawsze marzył – samotny rejs. Dodał, że z szerokich wód nie wróci prędzej niż za pół roku, a nagłą decyzję o wyjeździe wyjaśnił w ten sposób:

- Rok temu, kiedy zaczęła się pandemia, zacząłem sobie myśleć, że żyjemy w dziwnym świecie, który bombarduje nas różnymi bodźcami. Cały czas dochodzą do nas informacje, co jest ważne, czy ja jestem ważny dla siebie? Nie odpowiesz na nie, kiedy cały czas masz telefon w ręce, trzeba wejść trochę głębiej w siebie. Ten rejs to nie jest rejs, tylko lekarstwo na ten świat dzisiejszy. Spełnia się marzenie mojego życia. To zwieńczenie całego roku przygotowań. Rejs dookoła świata, w który ruszam, to długie miesiące treningów i przygotowań – tłumaczył nasz prowadzący.

Trasa, którą rzekomo miał pokonać Filip, wiodła przez Bałtyk, cieśniny duńskie oraz Zatokę Biskajską.

Filip Chajzer potwierdza żart

2 kwietnia Filip Chajzer zdementował wszelkie plotki i przyznał, że informacja o samotnym rejsie była żartem przygotowanym na Prima Aprilis. Dziennikarz jako dowód wysłał filmik, na którym ujawnił, że obecnie pływa po szerokich wodach… Bałtyku i uspokoił widzów, że nigdzie się nie wybiera.

Drugi dzień mojego samotnego rejsu dokoła świata, melduję, że żyję. Zobaczcie na ten szmaragd wody, zgadujcie, gdzie jestem? Czy to są Kanary, Baleary, Malediwy? Nie, to jest Gdynia, a to był Prima Aprilis. Dzisiaj jest 2 kwietnia, więc wszystko wraca na właściwe tory, a Chajzer dalej będzie wyskakiwać z lodówki

– zapowiedział prowadzący Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Filip Chajzer zaapelował o pomoc dla okradzionej 96-latki. Efekty przerosły jego oczekiwania. "Nie wiem, jak się odwdzięczę"

Rok temu wszystko się zmieniło - Filip Chajzer sprawdza, jak pandemia wpłynęła na pracę telewizji

Filip Chajzer rozpoczął sezon grillowy. Jego tata pochwalił się rodzinnym zdjęciem

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości