Edyta Herbuś pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Lubiłam lycrowe getry i zaczęłam hodować kaloryfer na brzuchu"

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich tancerek. Zawdzięcza to swojej zawziętości i wieloletnim treningom. Teraz opublikowała uroczą fotografię z początków swojej kariery. Zobaczcie, jak wyglądała jako 10-latka. Zdaniem fanów, gwiazda niewiele się zmieniła.

Miłość do tańca Edyty Herbuś

Edyta Herbuś zaraziła się miłością do tańca mając zaledwie kilka lat. Wówczas, jako mała dziewczynka, zaczęła chodzić na lekcje w jednej z kieleckich szkół. Tam właśnie poznała Tomasza Barańskiego, z którym trenowała przez następnych 15 lat.
- My tak bardzo byliśmy zaangażowani w taniec... On właściwie zdominował całe nasze życie i myślę sobie, że wtedy nie było w ogóle innej możliwości. To było całe nasze życie od rana do nocy i nie było nam łatwo, bo my to dwa silne charaktery, dwa temperamenty, silne osobowości i się właściwie cały czas ścieraliśmy. To, że myśmy wytrzymali ze sobą tyle lat, to się wszyscy dziwili - wspominała Edyta Herbuś podczas wizyty w Dzień Dobry TVN.

Edyta Herbuś w dzieciństwie

Teraz tancerka postanowiła pokazać fanom w mediach społecznościowych zdjęcie z tamtych czasów. Na Instagramie opublikowała fotografię, na której ma zaledwie 10 lat i pozuje w kolorowym stroju, siedząc na kraciastym fotelu.
- To zdjęcie z czasów, kiedy najbardziej lubiłam tańczyć rumbę, nosić lycrowe getry i właśnie zaczęłam hodować kaloryfer na brzuchu ... Ślę dziś w czasoprzestrzeń gorącego przytulańca temu małemu "pracusiowi" z Kielc... Fajna to była bardzo dziewczynka. Bardzo dużo jej zawdzięczam. Dzięki Iskierko-fighterko - napisała Edyta Herbuś.
Fotografia ujęła serca fanów aktorki. Stwierdzili oni, że Edyta była piękna od dziecka i od tamtego czasu niewiele się zmieniła. Zwrócili także uwagę na mądre słowa tancerki.
  • Nic się nie zmieniłaś
  • Bardzo ważne słowa. Za osiągnięcia dziękujmy sobie, a nie innym. Po prostu miejmy szacunek w pierwszej kolejności do siebie
  • Piękna i mądra od zawsze
  • Jesteś cudowna, Edyto. Pokazujesz, jak konsekwencja dyscyplina, a przede wszystkim pasja, kształtuje nas jako ludzi i prowadzi w życiu
Edyta Herbuś: Nie wiem, czy z moim charakterem, ambicją i głodem doświadczeń kiedyś stwierdzę, że jestem spełniona. Zobacz wideo:
Zobacz też:
Autor: Sabina Zięba

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości