Gwiazdy

Edyta Górniak oceniła swoją seksualność. "Nikt z zewnątrz nie ma już nad tym kontroli"

Gwiazdy

Źródło:
"Super Express"
Edyta Górniak

Edyta Górniak - tuż przed 50. urodzinami - udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swojej seksualności i kobiecości. Odniosła się też do eksponowania ciała w mediach społecznościowych. - Jestem estetką, ale nie mam parcia - przyznała wokalistka.

Edyta Górniak na scenie debiutowała jako młoda dziewczyna. Jej talent szybko został dostrzeżony, a dokonania zapisały się w historii polskiej muzyki. Ostatnio wokalistka promuje jednak swoje teorie, a nie osiągnięcia. Mimo to jej głosem i urodą zachwycają się fani.

Zobacz wideo: Muzyka

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Edyta Górniak o seksualności i kobiecości

W rozmowie z "Super Expressem" piosenkarka przyznała, że nie zależy jej na zdobywaniu rozgłosu dzięki odważnym zdjęciom publikowanym w sieci. Choć przed laty wystąpiła w "Playboyu", dziś inaczej podchodzi do swojej seksualności.

- To ja decyduję, kiedy eksponuję i aktywuję swoją kobiecość i sensualność. Nie jestem od niej uzależniona. To zawsze kwestia nastroju, okoliczności i mojego świadomego wyboru. Nikt z zewnątrz nie ma już nad tym kontroli - mówiła wokalistka.

Jak dodała, nie lubi epatować swoją kobiecością na co dzień. - Jestem estetką, ale nie mam parcia. Na moich platformach społecznościowych nie ma przesytu seksualnego. Poddaję raczej pod uwagę urodę świata i zabawne lub intrygujące wątki - tłumaczyła.

50. urodziny Edyty Górniak

Edyta Górniak 14 listopada będzie świętowała 50. urodziny. W rozmowie z "SE" podkreśliła, że wiek nie wpływa na jej kobiecość i seksualność.

Zobacz wideo: High Heel Dance - roztańczona kobiecość

High Heel Dance – roztańczona kobiecość
High Heel Dance – roztańczona kobiecość Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: "Super Express"

Źródło zdjęcia głównego:  Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości