Gwiazdy

Dominika Tajner pozuje w objęciach partnera. Internauci: "Co za para"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Dzień Dobry TVNDominika Tajner pozuje w objęciach partnera

Dominika Tajner znalazła miłość u boku przystojnego mężczyzny. Wraz z nowym partnerem wyjechała na urlop. Kim jest wybranek byłej żony Michała Wiśniewskiego? Na Instagramie pojawiło się czułe zdjęcie zakochanych.

Dominika Tajner ma nowego partnera

Dominika Tajner do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim spotykała się z Cypryjczykiem starszym o 20 lat. Ta relacja również dobiegła końca. W życiu Dominiki pojawił się jednak kolejny partner, którego bardzo szybko nazwała "bratnią duszą". Para pojechała nawet na wspólny urlop. Niedawno na Instastory eks Michała Wiśniewskiego pochwaliła się zdjęciami z Pragi, wtedy to uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak wygląda jej nowy wybranek. Podobne kroki poczynił również mężczyzna. Na swoim profilu umieścił czułe zdjęcie z Dominiką.

Bardzo ładna ta #praha #copulegoals #para #mostkarola

Urodziny gwiazd

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Zdjęcie wzbudziło w sieci małą sensację. W komentarzach fani i przyjaciele zachwycali się uroczym kadrem i gratulowali parze. Mężczyzna dziękował zaś wszystkim za miłe słowa.

"Absolutnie mistrzowska fotka", "Co za para", "Miło popatrzeć" "Dużo szczęścia" - pisali internauci. Głos zabrała także Dominika, która dodała: "Mój A. <3"

 Kim jest nowy wybranek Dominiki Tajner?

Wiadomo już, że nowy partner Dominiki to Adam Witkow. Na instagramowym profilu mężczyzna zamieścił informację, że mieszka w Konstancinie-Jeziornej oraz "ratuje Afrykę". Pracuje jako przedsiębiorca i od jakiegoś czasu prowadzi firmę, która zajmuje się importem organicznych materiałów z Ghany. Nowy partner Dominiki ma syna, z którym spędza razem bardzo dużo czasu, co także chętnie pokazuje na zdjęciach publikowanych w sieci.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości