Demi Lovato kilkakrotnie otarła się o śmierć. "Miałam trzy udary i zawał"

Demi Lovato
Cover Video/x-news
Zostało ci pięć do dziesięciu minut życia – usłyszała od lekarzy. Demi Lovato w zwiastunie filmu dokumentalnego o sobie, wyznaje że kilka razy była bliska śmierci. Do czego doprowadziło ją uzależnienie od alkoholu i narkotyków?

Demi Lovato otarła się o śmierć

Karierę zaczęła w wieku zaledwie kilku lat. Szybko stała się ulubienicą widzów w Stanach Zjednoczonych. Z czasem filmy z jej udziałem zaczęły podbijać cały świat, a Demi Lovato pięła się po szczeblach kariery. Łączyła muzykę z aktorstwem. Miała sławę, pieniądze i wszystko, o czym marzyła. Jednak jej z pozoru perfekcyjne życie, dalekie było od ideału.

Problemy ze zdrowiem zaczęły się w 2010 roku. Demi walczyła z bulimią i samookaleczaniem. Potem doszedł do tego alkohol i narkotyki. W lipcu 2018 roku trafiła do szpitala z powodu przedawkowania opioidów. Piosenkarka zdecydowała się opowiedzieć szczerze o swoich demonach. Właśnie ukazał się zwiastun filmu dokumentalnego, który pokaże, przez co przechodziła Demi. 28-latka opowiada w nim o swoim życiu.

Miałam trzy udary i zawał. Moi lekarze powiedzieli, że mam jeszcze pięć do dziesięciu minut

- wyznaje.

Demi Lovato – film dokumentalny

Dokument opowiadający o życiu Demi Lovato zatytułowany jest "Dancing with the Devil".

I faktycznie 28-letnia gwiazda tańczyła i wciąż tańczy z demonami. - Miałam wiele żyć. Jestem jak kot, wiesz? Jestem w moim dziewiątym życiu – mówi w zwiastunie.

Miesiące terapii i trzeźwości pozwalają Demi Lovato powoli wracać do realizowania swoich pasji.

- Odradzam się. Zaczynam od nowa (…) Jestem gotowa, aby wrócić do robienia tego, co kocham, czyli do tworzenia muzyki. Nie żyję swoim życiem dla innych ludzi, ich nagłówków czy komentarzy na Twitterze – wyznaje.

Film dokumentalny swoją premierę będzie miał 23 marca tego roku. Nie zabraknie w nim wypowiedzi rodziny i przyjaciół piosenkarki. W zwiastunie pojawił się także Elton John. – Kiedy jesteś młody i znany, mój Boże, jest trudno – powiedział. Zobacz zwiastun:

Demi Lovato powoli wraca także do aktorstwa. Będziemy mogli ją oglądać w serialu "Hungry". Zobacz wideo:

Cover Video/x-news

Zobacz też:

Wiesław Gołas miał udar. W jakim stanie jest aktor?

Paris Hilton kończy 40 lat. "To pierwsza prawdziwa celebrytka"

Bonnie Tyler wraca z nową płytą. "Jestem gotowa, żeby podbijać sceny świata z moim wspaniałym zespołem"

Autor: Anna Korytowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości