Gwiazdy

Daria Zawiałow o trasie koncertowej. "To bardzo emocjonalne dla mnie i dla mojego zespołu"

Gwiazdy

Reporter:
Daria Pacańska
Daria Zawiałow o koncertowaniu
Daria Zawiałow o koncertowaniu

Daria Zawiałow w ostatnim czasie święci muzyczne triumfy. Artystka w trakcie MTV EMA została ogłoszona Najlepszą Polską Artystką, a w rozmowie z redaktorką dziendobry.tvn.pl, Darią Pacańską, opowiedziała o trasie koncertowej i jej wielkim finale, a także o emocjach, które towarzyszą jej na scenie po pandemii.

Daria Zawiałow opowiedziała o trasie koncertowej

Daria Zawiałow w rozmowie z dziendobry.tvn.pl opowiedziała o trasie koncertowej, której wielki finał będzie wkrótce w Warszawie. W trakcie jesiennej trasy fani artystki usłyszą przede wszystkim utwory z jej najnowszej płyty "Wojny i noce". Motywem przewodnim będą elementy kultury japońskiej.

- 10 grudnia zagramy na warszawskim Torwarze, więc bardzo by mi było miło, gdyby państwo się pojawili. To będzie finał trasy. Będą goście, także zapraszam - powiedziała artystka.

Powrót na scenę dla wielu artystów to wielkie emocje. Przez pandemię nie mogli koncertować i to był niezwykle dla nich trudny czas.

- Ogromne emocje. Powrót był bardzo emocjonalny zarówno dla mnie jak i dla mojego zespołu. Strasznie się cieszymy, że możemy już grać te koncerty. Oczywiście, one są w dalszym ciągu grane z zachowaniem wszelkich obostrzeń. Są bezpieczne, można przychodzić, odbywają się normalnie w klubach. My zaczęliśmy trasę w Krakowie - tłumaczyła Zawiałow.

Daria Zawiałow - życie prywatne i zawodowe

Daria Zawiałow jest piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką. Realizuje się także jako dziennikarka muzyczna w Radiu 357. W 2000 roku wystąpiła w programie "Od przedszkola do Opola", zaśpiewała wtedy utwór "Rzeka" z repertuaru Wolnej Grupy Bukowina. Jako nastolatka pracowała na swoje utrzymanie, występując z własnym zespołem na weselach.

W tym roku w trakcie MTV EMA Daria Zawiałow została wyróżniona jako Najlepszy Polski Artysta.

W 2016 roku poślubiła gitarzystę Tomasza Kaczmarka i przyjęła po nim nazwisko. Jednak na potrzeby kariery artystycznej nadal używa panieńskiego. Para poznała się w trakcie nagrywania programu "X Factor".

Zobacz także:

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości