"Czas na Show. Drag Me Out": Michał Szpak szczerze o przemianach uczestników. "Trochę im zazdrościłem"

"Czas na Show. Drag Me Out". Jak program wygląda od kuchni?
Michał Szpak o programie
Michał Szpak o programie
Jurorzy “Czas na show. Drag me out”
Jurorzy “Czas na show. Drag me out”
Rewelacyjny serial o polskich drag queens
Rewelacyjny serial o polskich drag queens
Alexis Saint-Pete – sztuka bycia drag queen
Alexis Saint-Pete – sztuka bycia drag queen
"Nago. Głośno. Dumnie". Paweł i jego droga do bycia drag queen
"Nago. Głośno. Dumnie". Paweł i jego droga do bycia drag queen
Michał Szpak, wokalistka i juror w programie "Czas na Show. Drag Me Out", podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat produkcji. Jakim jest jurorem, czego wymaga od uczestników i dlaczego docenia show?

Michał Szpak w roli jurora

W wiosennej ramówce TVN pojawiła się nowa produkcja "Czas na Show. Drag Me Out". Jednym z jurorów oceniających występy uczestników jest Michał Szpak. Jak artysta odnalazł się w roli komentatora?

- Odnajduję się wciąż. Nie jest to łatwe. W ogóle ocenianie nie jest łatwe. Nie lubię oceniać, staram się więc być dobrym doradcą i szukać tego, co uczestnicy powinni poprawić. Mam nadzieję, że mi to wychodzi – powiedział.

Artysta dodał również, że zawsze stara się być wspierający, jednak rola jurora wiąże się także z pewnymi wymaganiami. - Nie jesteśmy tam po to, żeby nie wymagać, a ta rozrywka nie jest najłatwiejsza – stwierdził. Trzeba jednak przyznać, że uczestnicy radzą sobie świetnie, a ich przemiany robią wrażenie. - Trochę im zazdrościłem - powiedział juror.

Czas na Show. Drag Me Out". Program z przesłaniem

Program "Czas na Show. Drag Me Out" zapewnia widzom nie tylko rozrywkę, ale niesie także ważne przesłanie i zachęca do bycia tolerancyjnym.

- To jest program, który spełnia bardzo ważną rolę. Rozmawia o tolerancji i poszerza granice, i łamie pewne tabu. To jest coś niezwykłego i cieszę się, że mogę w tym uczestniczyć. Jeśli ktoś chce obejrzeć coś, czego jeszcze nigdy nie widział w polskiej telewizji, chce być częścią wielkiej przemiany i nowego świata, to zapraszam serdecznie na "Drag Me Out". Tam zobaczycie coś, z czym się jeszcze się w życiu nie zmierzyliście - podsumował Michał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?