Gwiazdy

Conchita Wurst już tak nie wygląda. Zobacz, jak się zmieniła

Gwiazdy

Aktualizacja:

Długie włosy, intensywny makijaż oraz krótko przystrzyżona broda to znaki charakterystyczne Conchity Wurst. Kryjący się pod pseudonimem Thomas Neuwirth przeszedł metamorfozę i na koncercie w Krakowie zaprezentował nowy wizerunek. Fani nie kryją zdziwienia.

Conchita Wurst to austriacka drag queen, która z piosenką "Rise Like a Phoenix" wygrała konkurs Eurowizji w 2014 roku. Wokół wizerunku artysty zrodziło się wiele kontrowersji, szeroko komentowanych przez media na całym świecie. W pewnym momencie każdy wiedział jak wygląda Conchita.

Zamiast Conchity - Wurst

Conchita Wurst już nie jest Conchitą. W ramach nowego projektu muzycznego Thomas Neuwirth zadebiutował w kompletnie innej odsłonie. Artysta zrezygnował z długich włosów na rzecz krótkiego cięcia, a sukienki oraz szpilki zamienił na luźne spodnie i trampki. Występem w Krakowie rozpoczął trasę koncertową promującą nowy album.

Nowa ścieżka kariery

Zmiana wizerunku jest ściśle związana z zmianą brzmienia. Album "Truth Over Magnitude" wydany został pod skróconą wersją dotychczasowego pseudonimu, teraz Thomas występuje jako WURST.

WURST ceni autentyczność ponad wszystko inne i podąża swoimi ścieżkami bez kompromisów

- dowiadujemy się ze strony internetowej artysty.

W udzielonym jakiś czas temu wywiadzie Conchita Wurst opowiadała o swoim wizerunku oraz zmaganiach z opinią publiczną. Zobacz nagranie z rozmowy:

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości