Gwiazdy

Cezary Pazura i Piotr Stramowski żartują podczas nocnych zdjęć na planie serialu "Tajemnica zawodowa"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz Tomasz Urbanek/East News

Cezary Pazura i Piotr Stramowski relacjonowali swoją pracę na planie serialu "Tajemnica Zawodowa". Podczas nocnych zdjęć aktorom towarzyszył dobry humor. Widzowie już wkrótce będą mogli zobaczyć nowe odcinki.

Pazura i Stramowski na planie serialu

Cezary Pazura i Piotr Stramowski występują w serialu "Tajemnica Zawodowa". Pazura wciela się w Andrzeja Żurawskiego, a jego kolega po fachu, w detektywa Pawła Millera. Zdjęcia do serialu odbywają się także w nocy, co aktorzy postanowili zrelacjonować.

- Nocne zdjęcia... Lekko nie było, ale za to w przyjemnej atmosferze - napisał Cezary Pazura.

W komentarzach pojawiły się słowa troski, obserwatorzy zauważyli, że aktorzy są zmęczeni, nie brakowało też wyrazów ogromnej sympatii do Cezarego Pazury i Piotra Stramowskiego: "uwielbiam was" czy "jesteście najlepsi" - takich wpisów znalazło się pod postem bardzo wiele.

Serial "Tajemnica zawodowa" zdobył serca widzów, którzy już czekają na kolejny sezon i nowe perypetie bohaterów. Dlatego takie relacje z planu są ciekawą zapowiedzią tego, co już wkrótce zobaczą na ekranach.

Serial "Tajemnica zawodowa"

W pierwszym sezonie "Tajemnicy Zawodowej" twórcy serialu połączyli wątki prawnicze z medycznymi. Widzowie śledzili walkę Julii Żurawskiej, którą gra Magdalena Różdżka, o oczyszczenie męża, Andrzeja, z zarzutów kryminalnych. W trakcie sądowej batalii na jaw wyszły kolejne tajemnice jej ukochanego. Wszystkie odcinki dostępne są już na platformie Player.pl.

To serial pełen intryg, tajemnic, a także braku lojalności. Główna bohaterka poszukuje prawdy o swoim mężu, ale też zmienia się w zupełnie inną kobietę.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ponowne otwarcie kin. Jak wyglądała premiera filmu „Druga połowa”?

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości