Gwiazdy

"Być jak Beata"... Kozidrak! Spektakl inspirowany twórczością

Gwiazdy

Aktualizacja:

"Fascynująca, charyzmatyczna i pociągająca" - Beata Kozidrak! W Teatrze Współczesnym w Szczecinie możemy obejrzeć spektakl "Być jak Beata", który jest inspirowany twórczością artystki. Na premierę przedstawienia i spotkanie z wokalistką wybrał się Piotr Wojtasik.

O czym jest spektakl? Wrażenia Beaty Kozidrak po premierze przedstawienia Jaka jest Beata Kozidrak? Jubileusz Bajm Co kryje szafa Beaty Kozidrak?

O czym jest spektakl?

Piotr Domalewski - pomysłodawca spektaklu i scenarzysta:

Beata Kozidrak i Bajm to jest jakiś najbardziej wyrazisty na tym naszym horyzoncie muzyki, przez dziesięciolecia, punkt. To jest próba analizy, czym to wszystko jest.(...) Tego się nie robi w dwa lata, albo w dwa miesiące, albo jedną super płytą. Na taki przydomek ikony się zasługuje, robiąc to przez 20 lat, albo w przypadku Beaty Kozidrak 40! Bo oni przecież mieli 40-lecie teraz!

Wrażenia Beaty Kozidrak po premierze przedstawienia

Świetnie się bawiłam. Sam pomysł wydał mi się zaskakujący, że to będzie spektakl o mnie. Troszkę się tego obawiałam, ale przeczytałam wstępnie scenariusz i budowa tych postaci, które zobaczycie na spektaklu, strasznie mi się spodobała.

Jaka jest Beata Kozidrak?

Katarzyna Kossak, przyjaciółka Beaty Kozidrak:

Szalona, kochana, oddana, wrażliwa, empatyczna. Taka wariatka jak ja.

Jubileusz Bajm

Trwa jubileuszowa trasa koncertowa zespołu Bajm. Na szczęście Beata Kozidrak znalazła chwilę, żeby odwiedzić Dzień Dobry TVN i opowiedzieć nam o minionych latach i o swoich muzycznych planach. Ile kreacji wokalistka ma przygotowanych na jeden występ? Jakie utwory zagrają podczas wieczornego koncertu i czy pojawią się tam również nowe propozycje?

Co kryje szafa Beaty Kozidrak? Zobaczcie!

Beata Kozidrak:

Kiedy wychodzę na scenę, to kreuję. Poprzez ubrania podkreślam swoją osobowość, ale tez niejednokrotnie tekst piosenki.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości