"BrzydUla 2". Małżeństwo Uli i Marka przechodzi kryzys. Filip Bobek zdradził nam, jak powinien postąpić Dobrzański

"BrzydUla" wróciła na antenę jesienią ubiegłego roku. Fani serialu liczyli na to, że Ula i Marek wiodą sielankowe życie, jednak tak się nie stało. W najnowszych odcinkach cały czas będą walczyć o swoje małżeństwo.

"Brzydula 2". Małżeństwo Uli i Marka

"BrzydUla" nie pozwala widzom na nudę. Serial wrócił po latach i z miejsca podbił serca nie tylko dotychczasowych fanów, ale i zdobył tych nowych. Głównym wątkiem drugiego sezonu jest oczywiście małżeństwo Uli i Marka. Co prawda idealne związki nie istnieją, ale ta dwójka musi borykać się z naprawdę wieloma przeciwnościami losu. Ich relacja przechodzi obecnie poważny kryzys.

"BrzydUla 2". Filip Bobek jako Marek Dobrzański po latach

W nowych odcinkach "BrzydUli" wróciła większość bohaterów znanych z pierwszej odsłony serialu. W rozmowie z naszym reporterem Mateuszem Łysiakiem Filip Bobek opowiedział o tym, jakie uczucia towarzyszyły mu podczas przygotowań do ponownego wcielenia się w rolę Marka.

- Już z samego wyglądu te 12 lat robi z ciebie zupełnie innego człowieka. W tobie też się dużo zmienia, więc automatycznie ta postać przejmuje też pewne inne zachowania. Cieszy mnie to, że Marek jest znacznie dojrzalszy, niż był wcześniej. Na pewno dzieci wiele go uczą - powiedział.

Jak dodał, bardzo lubi serialowego Marka, jednak ma on też w sobie pewne cechy, które chętnie by zmienił.

- Chciałbym, żeby był bardziej zorganizowany czy załatwiał konkretniej sprawy. Jak jest problem, to żeby załatwiał go od razu, ale Marek po prostu tak ma - podsumował.

Całą rozmowę z Filipem Bobkiem zobaczycie w materiale wideo.

Zobacz też:

Metamorfoza Uli w nowych odcinkach "BrzydUli 2". Jej wygląd zaskoczy wszystkich. Zobacz, jak się zmieniła

Małgorzata Socha w makijażu wykonanym przez córkę. "Kto zgadnie, kim jestem?"

Wycieczka po planie zdjęciowym "BrzydUli". Jak wygląda dom państwa Dobrzańskich?

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości