Gwiazdy

Billie Eilish zmieniła fryzurę. Czerń i zielony neon to już przeszłość

Gwiazdy

Billie Eilish zjednała sobie miliony fanów na całym świecie nie tylko dzięki muzyce, ale też oryginalnemu stylowi. Jej znaki rozpoznawcze to workowate kreacje i do niedawna neonowe włosy. Młoda artystka zdecydowała się jednak na ogromną metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Billie Eilish zmienia wizerunek

Billie Eilish ma zaledwie 19 lat, a już zdążyła zgarnąć większość najważniejszych nagród muzycznych, w tym oczywiście Grammy. W tym roku młoda gwiazda została również nominowana do Oscara za wykonanie tytułowej piosenki do kolejnego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Czy nam się to podoba, czy nie, ekscentryczna wokalistka podbija świat i nie zamierza zwalniać. Najnowszy post na instagramowym profilu Eilish może sugerować większe zmiany w jej wizerunku.

Billie Eilish w nowym kolorze włosów

Billie Eilish zdążyła już przyzwyczaić swoich fanów do bardzo wyrazistego wizerunku. Jednym z jej znaków rozpoznawczych były do niedawna czarne włosy umalowane na czubku na neonowy kolor. To już jednak przeszłość. Gwiazda pochwaliła się nową fryzurą. Tym razem postawiła na blond. Trzeba przyznać, że w nowym wydaniu jest niemal nie do poznania.

Zachwyceni fani Billie Eilish z miejsca zabrali się za komentowanie jej najnowszego selfie.

Boska!

Wyczuwam inspirację latami 80.

Czyżby nowy wygląd Billie Eilish szedł w parze z nowym brzmieniem? Przekonamy się już niedługo. Pracowita wokalistka nagrała album w czasie pandemii.

Zobacz wideo: Czerwony dywan na rozdaniu Grammy. Jak prezentowały się gwiazdy?

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości