Związek Billa i Melindy Gatesów od lat był fikcją. Miliarder zdradził żonę. "Powiedział, że jego małżeństwo jest pozbawione miłości"

Co nowego w świecie gwiazd
Od kilku tygodni świat żyje rozwodem Billa Gatesa z żoną Melindą. Co rusz wychodzą nowe zaskakujące fakty dotyczące ich rozstania. Teraz światło dzienne ujrzała informacja, że ich małżeństwo od lat było fikcją. Jak to naprawdę wyglądało?

Rozwód Gatesów

Na początku maja media obiegła wiadomość o rozwodzie Billa i Melindy Gatesów, którzy byli małżeństwem przez 27 lat. We wspólnym oświadczeniu napisali: "Po długim zastanowieniu i mnóstwie pracy włożonej w nasz związek podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego małżeństwa". Równocześnie poinformowali, że nadal będą wspólnie prowadzić działalność w ramach Bill & Melinda Gates Foundation - fundacji, którą założyli w 2000 roku. Teraz okazało się, że Melinda Gates szukała prawników rozwodowych już w 2019 roku .

Kryzys w związku Billa i Melindy

Magazyn "New York Post" donosi, że Bill Gates uchylił rąbka tajemnicy swoim najbliższym kolegom. Kiedy media ujawniły informacje, że rozwodzi się z żoną, przebywał bowiem w swojej (wartej 12,5 mln dolarów) rezydencji w The Vintage Club, ekskluzywnym klubie golfowym w Kalifornii. Według informacji portalu Page Six, Gates przebywał tam... od trzech miesięcy.

- Bill rozmawiał ze swoimi bliskimi przyjaciółmi na polu golfowym. Powiedział im jakiś czas temu, że jego małżeństwo jest pozbawione miłości, a także, że od jakiegoś czasu jest skończone i że razem z żoną prowadzą osobne życia - powiedział informator "New York Post".

Podobno wszystko zaczęło się psuć w 2019 roku, kiedy to do członków zarządu Microsoftu wpłynęły informacje od tajemniczej kobiety, która twierdziła, że w 2000 roku rozpoczęła wieloletni romans z miliarderem. Ze względu na to, Bill Gates zdecydował się opuścić zarząd w 2020 roku - jeszcze przed zakończeniem wewnętrznego postępowania. Jego rzeczniczka potwierdziła wówczas, że romans miał miejsce i "zakończył się polubownie".

- To jest trochę kryzys wizerunkowy, dlatego że przez ostatnie dwa lata utrzymywali, że są świetnym małżeństwem . Melinda udzielała wywiadów, w których mówiła, że razem zmywają, razem wykonują różne czynności dnia codziennego, więc tego się nie spodziewaliśmy - powiedziała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

Dlaczego Gatesowie czekali z rozwodem? Źródło "People" mówi, że chcieli, by ich najmłodsza córka skończyła 18 lat. Inne media twierdzą z kolei, że tak zaplanowali termin wydania oświadczenia, by nie kolidowało ono z corocznym spotkaniem akcjonariuszy Warrena Buffetta.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości