Bill Gates

  "To nie jest przykład miliardera, który skończył wiele kierunków studiów"

  Huczne wesele oburzyło sąsiadów.

  Iga Świątek jest jedną z najlepiej zapowiadających się młodych tenisistek. Jej ostatnie poczynania na korcie podziwiał sam Bill Gates. Polska zawodniczka w zabawny sposób skomentowała obecność na trybunach jednej z najbardziej wpływowych osób na świecie.

  Od kilku tygodni świat żyje rozwodem Billa Gatesa z żoną Melindą. Co rusz wychodzą nowe zaskakujące fakty dotyczące ich rozstania. Teraz światło dzienne ujrzała informacja, że ich małżeństwo od lat było fikcją. Jak to naprawdę wyglądało?

  Rozwód Billa i Melindy Gates zapowiada się na jeden z najdroższych w historii. O tym, jak komentuje się go w Londynie opowiadała nasza dziennikarka Anna Senkara. Natomiast dr Maciej Kawecki, ekspert ds. nowych technologii tłumaczył, jakie konsekwencje na całym świecie wywoła rozstanie miliarderów.

  Bill i Melinda Gates postanowili się rozwieść. Para podjęła decyzję o zakończeniu trwającego 27 lat małżeństwa. Czy to będzie najdroższy rozwód w historii? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Marcinem Wroną, dziennikarzem Faktów TVN.

  Szokujące doniesienia ze świata wielkiego biznesu. Melinda i Bill Gatesowie zdecydowali się zakończyć swoje trwające prawie trzy dekady małżeństwo. Informacje o rozwodzie wzbudziły zainteresowanie mediów. Rozpoczęły się spekulacje na temat podziału ich ogromnego majątku.

  Płacenie podatków to dla większości z nas przykry obowiązek. Zazwyczaj chcemy, by były one jak najniższe. Okazuje się jednak, że są ludzie, którzy domagają się wyższych stawek. 83 milionerów zaapelowało właśnie o "natychmiastowe" i "permanentne" poniesienie im podatków, aby przyśpieszyć ożywienie gospodarcze po kryzysie spowodowanym pandemią koronawirusa.

  Zasada 5: przewracanie hamburgerów na patelni nie jest poniżej twojej godności. Zasada 3: NIE będziesz zarabiał 60 000 dolarów rocznie zaraz po szkole. Zasada 11: bądź miły dla kujonów. Całkiem możliwe, że skończysz, pracując dla jednego z nich. Czy przystają one do polskiej rzeczywistości? O tym w studiu Dzień Dobry TVN dyskutowali: Marta Żysko-Pałuba – psycholog dziecięcy oraz coach i autor książek poświęconych psychologii rozwoju osobistego Miłosz Brzeziński, który zajmuje się tematyka psychologii w biznesie.