Gwiazdy

Antek Królikowski o dacie narodzin syna: "Takim wyrażeniom często przypisuje się magiczne znaczenie"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Antoni Królikowski i Joanna Opozda

Antoni Królikowski opublikował w mediach społecznościowych pierwszą fotografię Joanny Opozdy z synkiem Vincentem. W opisie podziękował żonie oraz wyjaśnił, dlaczego data narodzin malucha jest wyjątkowa. Posypały się liczne gratulacje od gwiazd. - Sił i zdrowia. Tyle pięknych chwil przed Wami - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski zostali rodzicami

Joanna Opozda i Antoni Królikowski powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Radosną nowinę przekazała aktorka za pośrednictwem Instagrama.

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

- Moc rodzi się z nadziei, nadzieja z Miłości... Tak wiele razy wyobrażałam sobie nasze pierwsze spotkanie... Dziś, w końcu mogę Cię przytulić. Moje małe cudo. Przez te wszystkie miesiące dłużyło mi się w łóżku, które stało się moim więzieniem. Choroba, cierpienie, płacz, hormony i niewyobrażalny stres. Ciągłe poczucie zagrożenia i strachu... Było nam cholernie trudno. I Ty niestety wiesz o tym najlepiej mój synu. Przetrwaliśmy. Cieszę się, że jesteś cały i zdrowy. Że daliśmy radę, że Ty dałeś radę. Mój mały, dzielny Vin - napisała aktorka.

Jak dodała, chce, żeby jej życie było przepełnione miłością i radością. - Tak krótko się znamy a tak wiele już razem przeszliśmy. Kocham Cię synku. Przed nami życie - podsumowała.

Antoni Królikowski o dacie narodzin syna

Teraz dumny tata opublikował na swoim profilu na Instagramie pierwsze zdjęcie synka z żoną. Do postu dołączył opis, w którym podziękował ukochanej i wyjaśnił, na czym polega wyjątkowość daty narodzin Vincenta.

- Dziękuje Asia (...) 22.02.2022 przyszedł na świat nasz syn Vincent. Wczorajsza data to jednocześnie palindrom i ambigram. Można ją przeczytać w każdą stronę (od lewej do prawej i od prawej do lewej) i brzmi tak samo. W wersji graficznej, jeżeli odwrócisz ją do góry nogami, to również możesz przeczytać tę samą datę. Takim wyrażeniom często przypisuje się magiczne znaczenie. Przewidujemy, że akurat wtedy wydarzy się coś bez wątpienia ważnego - tłumaczył aktor.

Zobacz wideo: Sposoby na usypianie dzieci

Sposoby na usypianie dzieci
Sposoby na usypianie dzieci Rodzice maluchów i kilkulatków marzą, by choć jedną noc przespać w całości, bez pobudek i wstawania do dzieci. Jakie są na to sposoby? Źródło: Dzień Dobry TVN

Internauci zgodzili się ze słowami autora postu. "Jaka piękna data", "Magiczna" - czytamy. Z kolei gwiazdy zasypały świeżo upieczonych rodziców miłymi słowami. - Gratulacje dla Was - napisała Paulina Krupińska-Karpiel. - Gratulacje. Sił i zdrowia. Tyle pięknych chwil przed Wami - dodała Małgorzata Rozenek-Majdan. - Gratulacje! Dużo zdrowia i radości - skomentowała Anna Kalczyńska. - Gratulacje dla Was Kochani! Jaka radość! Witaj Vincencie na świecie -podkreśliła Magdalena Lamparska. To tylko część wpisów, bo jest ich znacznie więcej. Życzymy wszystkiego dobrego!

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości