Anna Starmach spodziewa się dziecka. "Już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy"

U nas pachnie świętami – pieczemy pierniczki z Anną Starmach
To wyjątkowy czas dla Anny Starmach! Jurorka "MasterChefa" opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie i podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Kucharka spodziewa się kolejnego dziecka!

Ciąża Anny Starmach

Anna Starmach, podobnie jak wiele innych polskich i zagranicznych gwiazd, rozpoczęła już przygotowania do świąt. W studiu Dzień Dobry TVN opowiadała widzom, jak wykonać idealne świąteczne pierniki, a w swoim domu ubrała już choinkę i przygotowała bożonarodzeniowe ubrania dla każdego członka rodziny.

Okazuje się jednak, że nie tylko świąteczne przygotowania wywołują uśmiech na twarzy jurorki "MasterChefa". Gwiazda opublikowała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie i podzieliła się wspaniałą wiadomością.

- Nasza trójka. A tak naprawdę czwórka, bo już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy ! Miłość i jeszcze więcej miłości - napisała Anna Starmach.

Pod owym postem momentalnie pojawiły się gratulacje od obserwatorów. Komentarz napisała również Lara Gesser: "Ale cudownie! Najlepiej na świecie", a także Zosia Ślotała: "Wow! Gratulacje!" oraz Edyta Pazura: "Gratulujemy z całego serca".

Związek Anny Starmach

Anna od wielu lat jest związana z biznesmenem Piotrem Kuskiem. Zdecydowali się sformalizować swoją relację w 2017 roku. Pobrali się w swoim ukochanym mieście, czyli Krakowie. Rok później na świat przyszła wyczekana córeczka pary o imieniu Jagienka.

- Mówili, że gdy rodzi się dziecko, wszystko się zmienia, że brakuje czasu dla związku, że zwiększa się natężenie kłótni małżeńskich, że na bok trzeba odstawić randki i wyjazdy tylko we dwoje... I ci, którzy tak mówili, mieli rację, ale bardzo się też mylili! Jest inaczej, ale jest lepiej - mówiła Anna Starmach po pierwszym porodzie.

Życzymy, by obecnie było jeszcze lepiej! Wszystkiego dobrego!

U nas pachnie świętami – pieczemy pierniczki z Anną Starmach. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości