Gwiazdy

Anna Lewandowska pokazała, co robią jej córki o 5 rano. "Powrót do rzeczywistości"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska ostatnie dni spędziła wraz z córkami na rajskich wakacjach na Malediwach. Poleciała tam, by wypocząć i naładować baterie przed nowymi wyzwaniami w Polsce. Po przyjeździe do domu szybko wróciła do zwykłej codzienności. Widać to na najnowszym zabawnym wideo. Co w tym czasie robił Robert?

Anna Lewandowska i córki

Anna Lewandowska spełnia się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jest jedną z najpopularniejszych trenerek fitness i propagatorek zdrowego stylu życia w Polsce. Wraz z mężem Robertem Lewandowskim zajmuje się też dwiema córeczkami - niespełna 5-letnią Klarą i prawie 2-letnią Laurą.

Lewandowscy

Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Gwiazda, choć prowadzi kilka biznesów, to priorytetem jest dla niej opieka nad dziećmi. Swoim pociechom poświęca każdą wolną chwilę. Ania pokazuje w mediach społecznościowych, że macierzyństwo nie zawsze jest usłane różami. Szczególnie wtedy, gdy brakuje snu, a od bladego świtu trzeba być już na nogach.

Anna Lewandowska o macierzyństwie

Córki Anny i Roberta Lewandowskich są niezwykle żywiołowymi dziewczynkami. Kiedy się bawią, mama musi być czujna, by nic im się nie stało. Trenerka opublikowała na Instagramie wideo, na którym widać, co robią jej córki o świcie. Klara jeździ na rolkach, a Laura odkrywa w sobie muzyczny talent.

- Powrót do rzeczywistości... 5:00 nad ranem - napisała Anna.

Fanki Lewandowskiej doskonale rozumieją, co przeżywa.

"U mnie to samo, witam", "Ależ to będzie długi, ale mimo wszystko piękny dzień", "U nas dziś od godziny 6", "No to ciekawy dzień się zapowiada. Dużo siły", "Pamiętam te czasy, gdy mój dzień zaczynał się o 5 rano, jak nie wcześniej" - czytamy w komentarzach.

Jednak z internautek dodała: "Halo, halo, przecież Roberto miał wstać do dzieci". Gwiazda odpisała żartobliwie: "Wstał, ale o 6:00 poszedł jeszcze na drzemeczkę".

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości