Gwiazdy

Anna Lewandowska na zdjęciu z trzecią "córką". "Te nóżki do zjedzenia"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Uśmiechnięta Anna Lewandowska w studiu Dzień Dobry TVN
Paweł Wodzyński / East NewsAnna Lewandowska

Anna Lewandowska wie, jak utrzymać zainteresowanie obserwatorów. W mediach społecznościowych właśnie pojawiło się zdjęcie, do którego trenerka zapozowała z uroczą dziewczynką. Fotografia wywołała lawinę komentarzy.

Rodzina Lewandowskich

Życie Anny i Roberta Lewandowskich jest śledzone z zaangażowaniem przez fanów, które można porównać do zapału miłośników monarchii - każde wyjście jest komentowane, stylizacje wnikliwie obserwowane, a obecność dzieci popularnej pary wzbudza euforię wśród wiernych obserwatorów.

Tym razem wielbiciele instagramowego konta Anny Lewandowskiej mieli jeszcze jeden powód do radości. Na profilu żony Roberta Lewandowskiego pojawiło się bowiem zdjęcie, na którym trenerka czule obejmuje swoją chrześniaczkę.

- Moja trzecia Calineczka - napisała Anna, wyjaśniając, że dziecko jest jej chrześniaczką i ma na imię Łucja.

Co wpływa na rozwój dziecka?

Jak wspomagać rozwój ruchowy malucha?
Jak wspomagać rozwój ruchowy malucha? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Na post błyskawicznie zareagowały znane przyjaciółki trenerki. Swój komentarz zostawiła m.in. Paulina Krupińska-Karpiel i Viola Piekut. Rozczulenia nie ukrywała również Joanna Przetakiewicz: "Te nóżki do zjedzenia" - napisała.

Anna Lewandowska - dzieci

Anna i Robert doczekali się dwóch córek. Dziewczynki mają urodziny dwa dni po sobie - starsza Klara przyszła na świat 4 maja 2017 r., a młodsza Laura 6 maja 2020 r. W wywiadach często padają dość niedyskretne pytanie o ewentualne powiększenie rodziny, a każda sugestia o potencjalnym rodzeństwie dla sióstr jest przyjmowana z entuzjazmem graniczącym z euforią.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński / East News

Pozostałe wiadomości