Gwiazdy

Anna i Robert Lewandowscy odpoczywają bez dzieci. "Póki dzieci nie podszczypują, nie ciągną i nie są na rękach"

Gwiazdy

Anna Lewandowska

Anna i Robert Lewandowscy to nie tylko odnoszący sukcesy sportowcy, ale także szczęśliwi życiem rodzice. Małżonkowie rzadko spędzają czas bez dzieci. Tym razem znaleźli chwilę dla siebie.

Anna i Robert Lewandowscy - dzieci

Anna i Robert Lewandowscy z pewnością tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych i podziwianych małżeństw w Polsce. Doczekali się dwóch córek. Obie dziewczynki świętują urodziny wiosną - starsza, Klara, przyszła na świat 4 maja 2017 r., a młodsza, Laura, 6 maja 2020 r.

Niedawno pojawiły się pogłoski, że Anna Lewandowska planuje powiększenie rodziny. Wówczas na jej Insta Story mogliśmy przeczytać następujące zdanie:

Maybe I should think about... third child. One day for sure

(tłum. Może powinnam pomyśleć o... trzecim dziecku. Kiedyś na pewno).

Nigdy później gwiazda nie wróciła do tego tematu. Ale kto wie, może za jakiś czas Anna i Robert zdecydują się na rodzeństwo dla Klary i Laury.

Anna i Robert Lewandowscy - czas dla siebie

Sportowcy są ogromnym autorytetem dla wielu Polaków. Nie tylko ze względu na karierę, ale także ze względu na życie rodzinne. Choć często widzimy Annę i Roberta w towarzystwie dzieci, to tym razem, postanowili nacieszyć się sobą. Jak wyglądała ich randka?

- My. Czyli szybkie foto razem, póki dzieci nie podszczypują, nie ciągną i nie są na rękach. Aktywny weekend! - czytamy we wpisie.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości