Gwiazdy

Anna Kalczyńska o dorastaniu dzieci. "Ciężko się przyznać, że ściska mnie w gardle"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Anna Kalczyńska pochwaliła się w mediach społecznościowych wspólnym zdjęciem z dziećmi. Jak przyznała, dziewczynki przestają być już małymi córeczkami a stają się niezależnymi osobami. "Kiedy to się stało?" – zastanawiała się dziennikarka.

Anna Kalczyńska o dorastaniu dzieci

Anna Kalczyńska to dziennikarka, którą regularnie widzicie w naszym programie. Prowadząca Dzień Dobry TVN przeprowadza ciekawe wywiady i porusza nurtujące tematy. W sieci zaś chętnie dzieli się życiem prywatnym. Jak wiadomo, Anna doczekała się z mężem trójki dzieci: Jana, Krystyny i Hanny. Choć niedawno dzieciaki były jeszcze małe, dziś powoli stają się samodzielne i samowystarczalne. Tuż przed wyjazdem na obóz, dziennikarka podzieliła się swoimi przemyśleniami. Jak przyznała, ciężko jest jej się pogodzić z faktem, że już niebawem najmłodsza córka nie będzie chciała, aby odprowadzać ją do szkoły.

- Tak się zaczyna weekend! Takie duże te dzieciaki, że już przestają być przede wszystkim moimi małymi córeczkami, a stają się niezależnymi dziewczynkami, nad którymi ja tylko czuwam. Kiedy to się stało? Czy coś przegapiłam? Coś podejrzanie za szybko to się wydarzyło. Razem z Jasiem właśnie wyjechały na tydzień obozu narciarskiego, a ja zdaję sobie sprawę po raz kolejny, że ich dorosłość a na pewno wiek nastoletni czyha za rogiem. Tęsknię za niemożliwym - czyli za tym, żeby zatrzymać czas teraźniejszy. Ciężko się przyznać, że ściska mnie w gardle, gdy głaszczę czule rączkę Krysi, odprowadzając ją do szkoły, bo wiem, że za chwilę przestanie mieć na to ochotę. - czytamy w opublikowanym przez dziennikarkę wpisie.

Fani komentują

Dorastanie dzieci to jeden z najpiękniejszych, a zarazem przykrych momentów w życiu rodziców. Widok malucha, który każdego dnia rozwija się, poznaje świat i robi coś po raz pierwszy, jest niezapomniany. Z czasem jednak matki zaczynają tęsknić za tym co było. Wspólne spanie, odprowadzanie do szkoły, czy czytanie bajek. Ten etap staje się przeszłością. Zaczynają się natomiast nastoletnie bunty i sprzeciwy, a następnie dorosłość i wyprowadzka z rodzinnego gniazda. Schemat ten dobrze znają fanki Ani. Pod jej nowym postem pozostawiły komentarze. Nie obyło się bez komplementów. Fani jednogłośnie przyznali, że mama wraz z dziewczynkami wygląda przepięknie.

- "Piękne dziewczyny z Was", "Szybko rosną... Dorosłość - i niezależność i wolność", "Ślicznie" - pisali fani.

Zobacz wideo:

Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie Źródło: Dzień Dobry TVN
Kamila Kamińska w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała, jak odnajduje się w roli matki i jak przygotowywała się na narodziny dziecka.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości