Gwiazdy

Ania Rusowicz zaskoczyła fanów odważną fryzurą. "Trochę Billie Eilish, trochę Billie Jean"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Ania Rusowicz zaskoczyła fanów swoim nowym wizerunkiem. Wokalistka udostępniła bowiem zdjęcie, na którym ma... turkusowe włosy. Czy została polską wersją Billie Eilish? Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Ania Rusowicz, córka wokalistki zespołu Niebiesko-Czarni, Ady Rusowicz, od lat podbija polską scenę muzyczną. Fani widzieli ją więc w przeróżnych charakteryzacjach. Najpierw kojarzona była z kruczoczarnymi włosami, a potem wróciła do naturalnego koloru. Teraz artystka postanowiła zaszaleć i zaprezentowała się w zupełnie innej fryzurze.

Ania Rusowicz ma niebieskie włosy

Piosenkarka, która często gości na kanapach Dzień Dobry TVN, przeszła spektakularną metamorfozę. I to zaledwie w kilka sekund. Jak to możliwe? Nałożyła na zdjęcie filtr i tak z dumą zapozowała w niebiesko-turkusowej fryzurze. W opisie porównała się do popularnej amerykańskiej piosenkarki, która znana jest z odważnego wizerunki i pstrokatych fryzur. Rusowicz nawiązała również do Michaela Jacksona.

Włos robi swoje... Trochę Billie Eilish, trochę Billie Jean

- napisała.

Choć wokalistka nie zdecydowała się przefarbować na niebiesko, to jej zdjęcie i tak zaskoczyło fanów. Patrząc na komentarze, część z nich chyba uwierzyła w metamorfozę Ani. "Pani Aniu jest pani bardzo piękną kobietą", "Wow, pięknie", "No czad. Aniu nowa Ty. Pięknie" – czytamy.

Kim jest Ania Rusowicz?

Ania Rusowicz szerszej publiczności dała się poznać w 2005 roku. Współtworzyła wówczas duet Dezire, który opuściła po dwóch latach. Następnie należała do zespołu IKA, który założyła wraz z mężem – kompozytorem Hubertem Gasiulem. Grupa zakończyła działalność, a wokalistka rozpoczęła karierę solową. Wydała cztery albumy: Mój Big-Bit, Genesis, Retronarodzenie i Przebudzenie. Co więcej, jest czterokrotną laureatką Fryderyka. Prywatnie - w 2017 roku wraz z mężem powitała na świecie syna Tytusa.

Zobacz wideo: Ania Rusowicz z mężem Hubertem

Zobacz także:

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski o miłości z "Big Brothera". "Nie była typem kobiety, w którym gustuję"

Dorota Naruszewicz wraca do zawodu. "To, co dzieje się w jej życiu to nie jest żaden podmuch, to jest wicher"

Monika Zamachowska o kulisach rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim i kłopotach w związku: "Ze zdradą męża włącznie"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości