Ania Rusowicz

  Ania Rusowicz

  Women's Voices jest to projekt koncertowy, który ma na celu udowodnić, że kobiece głosy mają moc. Na jednej scenie wystąpiły takie gwiazdy jak: Kayah, Ania Rusowicz, Monika Brodka, Paulina Przybysz czy Daria Zawiałow. Jak kobiety są traktowane w show-biznesie? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Trudne życzenia", wystąpiła Ania Rusowicz. Piosenka pochodzi z płyty "RetroNarodzenie". Do wspólnego śpiewania 12 piosenek, które znalazły się na jej płycie zaprosiła m.in.: Adama Nowaka, Czesława Mozila, Renatę Przemyk i Martynę Jakubowicz.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Audry Hepburn! Za Rzymskie wakacje dostała Oscara a o jej rzymskim życiu opowiada najmłodszy syn. Oprócz tego: deska kontra narty - na czym lepiej się ślizga? Ocenia Staszek Karpiel-Bułecka i Ania Rusowicz. A na koniec: Cindy Crawfod kończy karierę i 50 lat - o supermodelkach-boginiach z tamtych lat opowiedzą: Buttowt, Sworowska i Wojciechowska. Bądźcie z nami od 8:30!

  Ma 17 lat i wzięła udział w programie "Aplauz, Aplauz!", zyskując sympatię widzów i jurorów. Ania Rusowicz podarowała jej piosenkę "Jesteś". Posłuchajcie Malwiny Bihun! Podoba się Wam jej występ w Dzień Dobry TVN?

  Podczas wielkiego świątecznego koncertu dla M. wystąpiło wiele gwiazd. Obok aktorów grających w drugiej części "Listów do M." na scenie pojawili się m.in.: Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Grzegorz Hyży, Ania Rusowicz i chór Sound'n'Grace. Artyści wykonali najpiękniejsze świąteczne standardy. Za kulisami koncertu zjawiała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, by zapytać gwiazdy o wrażenia z występu.

  Malwina Bihun razem ze swoim wychowawcą z domu dziecka wystąpiła w „Aplauz, Aplauz!”. Tydzień temu pożegnali się z programem. Nie oznacza to jednak końca kariery muzycznej. Niespodziankę przygotowała dla Malwiny jurorka show - Ania Rusowicz. Czy 17-latka planuje swoją przyszłość z muzyką? Malwina razem z Małgorzatą Ohme, jurorką w "Aplauz Apluaz!" odwiedziła studio Dzień Dobry TVN.

  The Beatles to zespół który zmienił myślenie o muzyce rozrywkowej. I choć band rozpadł się 45 lat temu, to po dziś dzień i inspiruje młodych twórców, między innymi Natalię Przybysz i Anię Rusowicz. Wokalistki w miniony weekend zaśpiewały największe przeboje brytyjskiego bandu na warszawskim Placu Defilad. Za co cenią The Beatles i które utwory lubią wykonywać najbardziej?

  Dzień Dobry TVN za kulisami nowego talent-show "APLAUZ, APLAUZ". Nasza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z jurorką programu Anią Rusowicz o emocjach, jakie wywołuje u niej udział w programie. Tu najważniejsza jest rodzina. Czy widząc relacje rodzinne między uczestnikami, wokalista czuje ścisk w gardle? Co wzrusza Anię najbardziej? Jakie wspomnienia z dzieciństwa ma artystka i dzięki czemu potrafi doceniać dziś małe rzeczy? Czy Ania Rusowicz ma dystans do przeszłości?

  Ania Rusowicz, Małgorzata Ohme i Piotr Rubik to skład jury nowego talent show na antenie TVN. "APLAUZ, APLAUZ" to zupełnie nowy format, gdzie uczestnikami są rodziny, a siłą napędową ich relacje. Ile rodzin wystąpi w programie? Czy spięty nauczyciel potrafi wyluzować się w świetle reflektorów? Z jurorami programu rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Premiera już dziś o godz. 20:00 w TVN. Zapraszamy przed telewizory!

  Wiele osób zostawia przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia na ostatnią chwilę. A jak jest w przypadku gwiazd i pary prezydenckiej? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli: Anna Komorowska, Kayah, Ania Rusowicz, Małgorzata Kożuchowska, Krzysztof Cugowski, Stanisław Sojka

  Są takie pary, które oprócz miłości łączy także praca. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: prezenterka Joanna Kryńska- Marzec oraz reporter TVN24 Tomasz Marzec, wokalistka Ania Rusowicz oraz perkusista Hubert Gasiul. Jak na ich związek wpływa życie zawodowe, a jak na prywatne - praca?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Ania Rusowicz. Wraz z zespołem zaprezentowała utwór "To nie ja", który pochodzi z jej najnowszej płyty "Genesis". Album utrzymany jest w konwencji retro-psychodelic.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Ania Rusowicz wykonała utwór "Ptaki", ze swojej nowej płyty Genesis. Okazuje się, że Dzieci Kwiaty nadal istnieją! :)

  Objawienie ostatnich lat. Jej nowa płyta niedawno opuściła wytwórnię. Podobna do mamy Ady Rusowicz. Jak odbiera ciągłe porównywanie jej z mamą? Czy szukała muzyki, czy może raczej muzyka ją znalazła? I dlaczego poczuła się niezniszczalna? W 2013 roku media obiegła informacja, że wokalistka jest poważnie chora. Jak czuję się teraz? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała Ania Rusowicz.

  Na czacie, na kanapie, na scenie... Ania Rusowicz podbiła dziś Dzień Dobry TVN. Już wiemy dlaczego nie została modelką, czy grywa nago i czy manipuluje swoimi fanami ;) Zobaczcie też utwór "To co było" z jej nowej płyty!

  „Chyba powinnam dziś skończyć karierę”- tak powiedziała Ania Rusowicz odbierając aż cztery Fryderyki podczas czwartkowej Gali w Warszawie. Swoim talentem kontynuuje tradycje rodzinną po mamie, Adzie wokalistce formacji „Niebiesko-czarni”. Na scenie Dzień Dobry TVN udowodniła, że zasługuje na wszystkie obecne i przyszłe nagrody.

  Fryderyki 2012 rozdane! Wielkim zwycięzcą został zespól Zakopower, któremu utwór "Boso" przyniósł aż 3 statuetki. Ania Rusowicz odebrała swojego czwartego Fryderyka. Z laureatami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.